Як відключити інтегровану звукову карту.

Традиційно виробники комп'ютерів і ноутбуків постачають свої продукти не дуже якісними вбудованими звуковими картами. Ця політика не особливо зрозуміла, але все ж, її варто сприймати як даність. Тому, щоб насолодиться якісним звуком, нерідко користувачі купують зовнішню звукову карту. Для усунення можливих конфліктів обладнання, вбудовану слід відключити.
Інструкція
1
Вимкніть звукову карту через BIOS. Для входу в BIOS перезавантажте комп'ютер і, коли з'явиться екран вітання материнської плати натисніть F4 або F8 (залежно від виробника ПК). Після входу в дану систему використовуйте для навігації між пунктами меню кнопки «вліво» і «вправо», а для переміщення між пунктами вкладок - кнопки «вгору» і «вниз».
2
Оберіть вкладку Integrated Peripherals або Advanced (залежить від виробника), переміщаючись вправо по вкладках BIOS. Виберіть пункт AC97 Audio Select або Onboard AC'97 Audio (також залежить від виробника) і встановіть значення рівне Disable. Знову рухайтеся вправо до появи останньої вкладки, на якій клікніть значення Exit With Saving Changes. Натисніть два рази Enter. Комп'ютер перезавантажиться, і вбудована звукова карта буде відключена.
3
Вимкніть звукову карту в операційній системі Windows. Мишкою клікніть на меню «Пуск» (Start). Виберіть вкладку «Панель управління» (Control Panel). В панелі управління знайдіть ярлик «Система» (System). Подвійним клацанням клікніть на цьому значку. З'явитися вікно з описом системи.
4
Натисніть на вкладку «Обладнання» (Equipments). У цій вкладці натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв» (Device Manager). З'явиться вікно, в якому вам необхідно знайти вкладку «Звукові, відео та ігрові пристрої» (Audio, Video And Game Controllers). Клікніть на цю вкладку і, в списку, що з'явився, знайдіть свою звукову карту. Двічі клікніть на пункті з назвою вашої вбудованої звукової карти. У вікні, у пункті «Застосування пристрої» (Application Of The Device), змініть значення з «Цей пристрій використовується (включено)» (The Device Is Used (Enabled)) на «Це пристрій не використовується (Відключено)» (The Device Is Not Used (Disabled)). Перезавантажте комп'ютер. Звукова карта буде відключена.