Як встановити вікно на лоджію.

Якщо в квартирі встановлені склопакети їх ПВХ, то і в лоджії також необхідно встановити сучасні вікна. Це економить тепло, захищає від пилу і шуму, та й красиво виглядає, нарешті. До того ж, деякі господарі влаштовують із лоджій невеликі літні веранди, де можна приємно провести час увечері, влаштувати посиденьки з друзями. Засклення лоджії небагато чим відрізняється від установки віконних систем в квартирі.
Інструкція
1
Підготуйте парапет лоджії до установки вікон. Парапет - це стінка, точніше полстенкі, яка розділяє вулицю і лоджію. Верхній край парапету знаходиться під стелею, в одній площині з лоджією. Якщо ваш парапет цегляний або залізобетонний, то ви повинні просто зчистити сміття і штукатурку з нього, зняти декоративні елементи, підвіконня, козирок. Якщо парапет зроблений з металевої решітки, тоді вам доведеться обкласти його всередині блоками з пінобетону, розрахованого на навантаження віконних систем. Перед укладанням піноблоків прикріпіть до грат оцинкований «фартух», щоб зменшити вплив зовнішніх факторів на кладку. Піноблоки укладаються на цементний розчин.
2
Звільніть від упаковки віконні конструкції, вийміть з рам заповнення (склопакети, стулки), зістикуйте рами між собой.Прікрепіте до віконної конструкції кріпильні елементи, анкерні пластини, вставте конструкцію у віконний отвір. Перевірте вертикальність установки за будівельним рівнем і закріпіть анкери в парапет. Якщо парапет складається з піноблоків, замість анкерів використовуйте саморізи.
3
Прикріпіть з боків конструкції облицювальний куточок всередині і зовні лоджії, прикріпіть відлив зовні до подставочной профілем, запеньте отвори між конструкцією і стінами монтажною піною.
4
Після висихання піни вставте в конструкцію склопакети і стулки. Загерметизуйте зовнішні шви за допомогою герметика і плівки.
5
Встановіть внутрішній підвіконня за рівнем, запеньте вільний простір між парапетом і підвіконням. Утяжелить підвіконня щоб уникнути його зсуву при розширенні монтажної піни.
6
Залиште вікно до повного висихання на 24 години. Зріжте ножем надлишки піни всередині і зовні лоджії. Закладіть відкоси відповідно до вашим проектом скління.