Як купити авто.

В сьогоднішньому динамічному світі складно обійтися без автомобіля. Покупка даного транспортного - засобу подія радісна і водночас клопітка. Адже треба враховувати багато різних нюансів, щоб у наслідку бажане придбання приносило тільки радість, а не стало великим розчаруванням.
Інструкція
1
Перед покупкою оціните свої фінансові можливості і вирішіть, який автомобіль ви можете придбати - новий або старий. Розгляньте позитивні і негативні моменти. Наприклад, покупка машини з пробігом має великий плюс - відносно низьку вартість. Але врахуйте, що продавець ніколи не скаже про дефекти свого товару. Тому краще, якщо ви будете оглядати уживане авто з людиною, яка добре розбирається в машинах. Нові автомобілі теж не застраховані від несправностей, але, як правило, вони ламаються рідше і певний термін знаходяться на гарантії. Мінусом є їх висока вартість.
2
Потім визначитися з варіантом покупки. Придбання автомобіля з пробігом у знайомого є оптимальним, так як вам вже відомі всі достоїнства і недоліки купованої машини. В закритому автосалоні, звичайно, комфортніше вибирати транспортний засіб, але тут, як правило, набагато менше вибір старих авто, ніж на автомобільному ринку. Нові автомобілі бажано купувати у офіційних дилерів.
3
Незалежно від того, яка машина вам сподобалася, уживана або нова, в першу чергу огляньте її зовні. Зверніть увагу на лакофарбове покриття кузова, воно має бути рівномірним. У нового автомобіля воно без подряпин і відколів. Оцініть стан салону, чи немає зламаних елементів, а в разі автомобіля з пробігом чистоту оббивки і сидінь.
4
Потім заведіть двигун, обороти повинні бути стійкими і після його прогріву зобов'язані бути відсутні сторонні звуки. Перевірте електрику на справність і комплектацію автомобіля. Порівняйте номера на кузові і двигуні з номерами в табличці і в ПТС (паспорт транспортного засобу). На жаль, чи були перебиті номера, може встановити тільки експертиза.
5
Попросіть надати документи на машину і уважно їх вивчіть. Постарайтеся не купувати автомобіль, який продається за дорученням. Якщо є підозра, що документи не справжні, відразу відмовтеся від угоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IRyRFZLXEiQ
Зверніть увагу
При купівлі нового автомобіля не підписуйте акт прийому-передачі, поки ще раз не огляньте машину.
Корисна порада
Врахуйте оглядати кузов краще при природному освітленні, тому що краще видно дефекти (подряпини, відколи й т.д.)