Як визначити розмір монітора.

Монітор відіграє важливу роль: його розмір, дозвіл екрана - все це впливає на якість зображення, на чіткість картинки, малюнка. Дізнатися дозвіл екрана просто. Ця інформація міститься в комп'ютері. Розширення екрану можна також змінити на свій розсуд. А як дізнатися розмір монітора, його діагональ? У комп'ютері цієї інформації немає.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Є кілька способів дізнатися розмір монітора. В першу чергу це можна зробити, подивившись документи. У паспорті прописана модель, вказана діагональ. Якщо паспорт загублений, то дізнатися розмір також не складе труднощів. Для цього в рядок пошуку будь-якого пошукача, будь то Гугл, Яндекс, Рамблер або будь-яка інша пошукова система, введіть найменування вашої моделі. Вона вказана на самому моніторі. Пошук запропонує вам різні інтернет-магазини, які в обов'язковому порядку розміщують характеристики і розміри продаваної техніки. Знайдіть свою модель і подивіться розмір монітора.
2
Ще один шлях - запитати у фахівців. Також через інтернет зайдіть на будь-який форум, який присвячений комп'ютерній техніці. Задайте питання, вказавши модель монітора, і вам дадуть відповідь. Задати питання можна на офіційному сайті виробника. Для цього через пошук знайдіть потрібний сайт. Зайдіть на нього і відправте лист в службу підтримки. На даний момент існує безліч подібних сервісів в інтернеті, які без проблем дозволяють задавати будь-які питання і отримувати на них повні відповіді.
3
А можна скористатися старим дідівським методом. Візьміть лінійку або кравецький сантиметр, виміряйте відстань від одного кута монітора до іншого. Потім переведіть сантиметри в дюйми. В одному дюймі 2,54 сантиметра. Тільки тут може бути невелика похибка. Одні виробники вказують діагональ по зовнішніх кутах монітора, інші - по внутрішнім. Деякі радять звернути увагу на цифри, які є в імені будь-якої моделі. Якщо перша цифра 9, то монітор має діагональ 19 дюймів, 7 - 17. Можна перевірити, чи так це. В цілому ж можна сказати, що дізнатися розмір монітора не важко, так як всю відповідну інформацію можна без будь-яких проблем переглянути в інтернеті якої документації монітора.