Як оформляти титульний лист есе.

Як говориться в одній відомій російській приказці, «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Віднести це висловлювання можна не тільки до зовнішнього вигляду людини, але і до оформлення якої-небудь письмової роботи, наприклад, есе.
Інструкція
1
Спочатку учні писали і оформляли есе вручну, акуратно отмеряя по лінійці відступи, поля та інтервали. Зараз же, в століття комп'ютеризації, всі роботи виконуються і обробляються на комп'ютері. Перш ніж приступити до оформлення титульного аркуша есе, запустіть у себе на комп'ютері текстовий редактор «Microsoft Office Word» і в ньому наступні параметри:
2
Розмір паперу А4. Для цього в основний панелі вікна необхідно зайти в пункт меню «Файл», а в ньому - «Параметри сторінки». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Размер бумаги», в списку, знайдіть необхідний розмір А4 і виберіть його. Для збереження внесених змін клікніть по кнопці «Ок». Таким чином, всі сторінки вашого документа будуть мати формат А4.
3
Орієнтація сторінки - «Книжкова», поля: зверху - 2 см, знизу - 2 см, праворуч - 2 см і зліва - 2,5 см. Спочатку виконуєте все те ж саме, тільки тепер в пункті «Параметри сторінки »слід відкрити вкладку« Поля ». У підпункті «Поле» необхідно встановити наведені вище значення. У підпункті «Орієнтація» вибрати значок сторінки, під яким підписано «Книжкова».
4
Інтервал «полуторний». Для виставлення величини інтервалу слід клацнути по сторінці правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Абзац». На екрані з'явиться вікно з параметрами відступів і інтервалів між рядками. У полі під написом «міжрядковий», вкажіть варіант «1,5 рядки».
5
Шрифт «Times New Roman» («звичайний»). Вибрати необхідний шрифт можна на панелі форматування, що знаходиться над текстовим полем.
6
Тепер перейдіть безпосередньо до оформлення. По центру сторінки, починаючи з першого рядка, ви повинні вказати найменування органу, що здійснює повноваження у сфері освіти (Міністерство освіти і науки Російської Федерації - воно буде однаково для всіх робіт), назва навчального закладу, факультет і кафедру. Трохи нижче, орієнтовно по центру сторінки, пишеться назва дисципліни, за яким підготовлено есе, і його назва. Через три інтервалу від останнього запису праворуч вкажіть своє прізвище, ім'я, по батькові, номер групи або класу. Внизу сторінки строго по центру пишеться місто і рік написання есе.