Як зробити мікшерний пульт. Як зробити електроакустичну гітару.

мікшерний пульт називається прилад, що дозволяє об'єднувати сигнали від різних джерел в заданих користувачем пропорціях. Такі пульти широко використовуються, зокрема, в студіях. Але знайдеться місце пульта мікшера і вдома.
Інструкція
1
Придбайте необхідне число здвоєних змінних резисторів номіналом близько 200 кіло. Їх кількість повинна відповідати кількості каналів. Вони повинні бути однаковими, бажано, ползункового типу.
2
Висновки всіх секцій змінних резисторів, які з'єднуються з движком в положенні, відповідному мінімальному рівню, з'єднайте з загальним проводом мікшера.
3
Встановіть на корпус необхідну кількість пар вхідних гнізд. Загальні контакти всіх гнізд з'єднайте з загальним проводом мікшера. Сигнальний контакт одного гнізда пари підключіть до контакту однієї з секцій відповідного змінного резистора, який підключається до движку в положенні, відповідному максимальному рівню. Сигнальний контакт іншого гнізда пари підключіть до такого ж контакту іншій секції того ж змінного резистора.
4
Аналогічним чином підключіть інші пари вхідних гнізд до решти змінним резисторам.
5
Візьміть конденсатори ємністю в 0,1 мкФ в кількості, що дорівнює подвоєному числу каналів мікшера. Движки всіх верхніх секцій змінних резисторів з'єднайте через такі конденсатори з одного об'єднуючою шиною, движки всіх нижніх секцій - через такі ж конденсатори з іншого об'єднуючою шиною.
6
Закріпіть на корпусі пару вихідних гнізд. Загальні контакти цих гнізд з'єднайте з загальним проводом мікшера. Сигнальний контакт одного гнізда з'єднайте з одного об'єднуючою шиною, іншого - з іншого.
7
При бажанні, зробіть мікшер монофонічним. Тоді змінні резистори знадобляться одинарні, число гнізд і конденсаторів зменшиться вдвічі, а об'єднуюча шина буде одна. Якщо мікшер стереофонічний, а джерело сигналу монофонический, підключіть його паралельно до обох входів. Мікрофони і гітарні звукознімачі підключайте до мікшера через попередні підсилювачі. При недостатньому рівні сигналу розмістити такий підсилювач можна і після виходу мікшера.