Як визначити розмір плавок. відповідність розмірів плавок.

Сьогодні через інтернет можна замовити багато речей: техніку, косметику, одяг (навіть нижню білизну і купальники). Однак щоб обрана модель припала вам по фігурі, необхідно вміти точно визначати свій розмір.
Вам знадобиться
  • Cантіметр.
Інструкція
1
Як правило, в більшості інтернет-магазинів наводяться таблиці розмірів, завдяки яким можна легко визначити підходящу конкретно вашим параметрам річ. Однак швидко розібратися в знаках і символах, пропонованих продавцем, для недосвідченого покупця буває досить важко. Отже, ви вирішили придбати плавки, але точно не знаєте, який розмір вам потрібен. Беріть в руки сантиметр і накладайте вимірювальну стрічку на самі виступаючі місця сідниць, фіксуючи їх обсяг. За допомогою отриманої інформації ви легко зможете визначити свій розмір.
2
Якщо обсяг ваших стегон від 88 до 91 см, то ваш російський розмір 40, який відповідає міжнародному розміром ХS; якщо обсяг ваших стегон від 92 до 95 см, то ваш російський розмір 42, який так само відповідає міжнародному розміром ХS; якщо обсяг ваших стегон від 96 до 98 см, то ваш російський розмір 44, який відповідає міжнародному розміром S; якщо обсяг ваших стегон від 99 до 101 см, то ваш російський розмір 46, який відповідає міжнародному розміром М; якщо обсяг ваших стегон від 102 до 104 см, то ваш російський розмір 48, який відповідає міжнародному розміром L; якщо обсяг ваших стегон від 102 до 104 см, то ваш російський розмір 48, який відповідає міжнародному розміром L; якщо обсяг ваших стегон від 105 до 108 см, то ваш російський розмір 50, який відповідає міжнародному розміром L; найбільшим вважається розмір XL, який відповідає російському 52-54, розмір ваших стегон при цьому розмірі від 109 до 112 см.
3
В цих розмірних таблицях крім цифр або букв повинні бути зазначені й інші дані, які характеризують загальні параметри вашої фігури. Тому, набуваючи собі плавки, перевіряйте розмір і за цією системою: якщо розмір стегон 92-95, то це 46 розмір, який відповідає міжнародному S; якщо розмір стегон 96-99, то це 48 розмір, який відповідає міжнародному M; якщо розмір стегон 100-103, то це 50 розмір, який відповідає міжнародному L; якщо розмір стегон 104-107, то це 52 розмір, який відповідає міжнародному ХL.
4
Якщо вам сподобалися плавки опинилися представлені в магазині тільки в одному екземплярі і на розмір менше, варто тричі подумати, перш ніж купувати цей товар. Звичайно ж, плавки тягнуться. Але при сильному натягу вони можуть і порватися. До того ж в обтягує пляжному одязі, яка буде вам відверто мала, ви самі будете почувати себе скуто і невпевнено. Але якщо обрана модель вам вже дуже сильно сподобалася, купуйте. Це буде відмінним стимулом скинути пару зайвих кілограм на тому місці, де у вас раніше розташовувалася талія.
Для побудови викрійки необхідно знати декілька розмірів, в тому числі обсяг стегон. Мірки необхідно знімати точно, інакше зшита за викрійці одяг вийде занадто обтягує або, навпаки, мішкуватою. Знімати мірки найкраще з помічником, щоб зберегти правильне положення тіла.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка;
  • - папір;
  • - олівець.
Інструкція
1
Зніміть з себе все зайве. Знімати розмір стегон найкраще в тонких трусиках або взагалі на голе тіло. У будь-якому випадку необхідно зняти брюки або спідницю, так само як і обтягуючі колготки. Брюки, особливо з щільної тканини, додадуть до реальної міркою пару-трійку сантиметрів, а то й більше. Якщо на вас обтягуючі колготки, не дивуйтеся, що розмір вийде менше сьогодення.
2
Встаньте прямо. Ступні поставте паралельно. Руки злегка підніміть і зігніть в ліктях, щоб не заважати помічникові. Якщо ви будете знімати мірку самостійно, вам доведеться постійно стежити за становищем фігури, особливо ніг. Зігнуте коліно неминуче призведе до похибки.
3
Запропонуйте помічнику докласти кінець сантиметра до середини вашого живота, на рівні пупка. Притримувати сантиметрову стрічку можете і ви. Далі вона йде вниз навскоси, до самої опуклою частини сідниць, проходить паралельно талії і повертається у вихідну точку. Слідкуйте за тим, щоб стрічка не провисала, але в той же час і не надто натягувалася. Вона не повинна і перевертатися. Сантиметр градуируется з двох сторін, і результат необхідно дивитися на тій, з нульової відмітки якої ви почали процес.
4
Для викрійки брюк вам може знадобитися не тільки загальний обсяг стегон, але і обхват верхній частині ноги. Поставте ногу на стілець і розслабте її. Охопите сантиметровою стрічкою стегно на відстані приблизно в 5 см від промежини. Переконайтеся в тому, що стрічка не перекрутилася і подивіться результат.
5
Якщо ви знімаєте мірки не для викрійки, а просто хочете проконтролювати, наскільки зменшився обсяг ваших стегон, можете проводити вимірювання і самостійно. В цьому випадку не особливо важливо, буде ваша фігура в цей момент трохи перекошена чи ні. Головне, щоб умови при всіх вимірах були однаковими. Загальні правила ті ж, що і при знятті мірок для викрійки, але невелика похибка особливої ролі не грає. Для контролю зручно скласти таблицю з двох стовпців. У першому проставляйте дати, у другому - розмір. Чи не контролюйте обсяг стегон занадто часто. Краще це робити через тиждень або навіть раз на два тижні.
Зверніть увагу
Для побудови викрійки використовується не повний об'єм стегон, а полуобхват.