Як організувати роботу колективу. Як правильно організувати роботу.

Керівник, якому необхідно правильно організувати роботу довіреного йому колективу, повинен володіти не тільки спеціальними знаннями, але і знаннями з психології, щоб оптимально розподілити обов'язки і домогтися від кожного співробітника максимальної продуктивності праці.
Інструкція
1
Вивчіть роботу ввіреного вам підрозділу, ознайомтеся з методами і технологіями, що використовуються в роботі, продумайте, як їх можна вдосконалити. Розбийте весь процес на технологічні блоки, які можна доручити виконувати різним групам людей. Визначтеся з тим, що ви маєте на вході і що повинні отримати на виході.
2
Познайомтеся з співробітниками свого підрозділу ближче. Визначте дійсну ступінь компетенції та досвіду кожного. Придивіться до їх характером і поведінці, вивчіть психотипи. Знаючи це, ви зможете спрогнозувати як поведе себе в різних ситуаціях той чи інший співробітник, яку роботу можна йому доручити з тим, щоб вона була для нього найбільш придатною і відповідала його психотипу. Складіть з урахуванням цього робочі групи, в яких кожен буде доповнювати своїх колег психологічно, щоб оптимізувати робочі процеси.
3
Поговоріть з кожним зі своїх співробітників, поясніть, як важливий його праця і творчий підхід в технологічному ланцюжку, яку виконує ваш підрозділ. Розкажіть про тих надіях, які ви покладаєте на нього, обрисуйте перспективи. Ваші працівники повинні відчувати, що від них багато залежить, що вони можуть брати участь в обговореннях, в яких приймаються остаточні рішення. Це один з найпотужніших стимулів для кожного співробітника.
4
Ваше завдання - об'єднати всіх своїх підлеглих у єдиний колектив, щоб у всіх була зона своєї відповідальності, і будь відчував важливість виконуваної ним завдання. Проводьте регулярні планерки в підрозділі, щоб робочий процес обговорювалося і праця кожного був на виду. У цьому випадку, самі колеги не дозволять комусь із співробітників працювати погано або неякісно.
5
Вмотивуйте своїх співробітників і справедливо заохочуйте їх матеріально. Кожен повинен бути впевнений, що вартість його праці безпосередньо залежить від якості роботи. Не тіште самолюбство, заохочуючи підлабузників, не заводьте фаворитів. Це сприятиме спокійній, робочій обстановці у вашому відділі і самим позитивним чином відіб'ється на продуктивності праці.
Кілька сильних і досвідчених співробітників можуть ніколи не добитися відмінного результату роботи без правильної організації. Грамотна і продумана координація роботи підлеглих допоможе істотно прискорити виконання поставлених цілей і застрахує від невдач.
Вам знадобиться
  • - посадові інструкції.
Інструкція
1
Визначте план роботи всієї компанії або відділу на певний звітний період. Ви повинні мати чітке уявлення про те, які ресурси необхідні для її здійснення. Виходячи з цього, ви зможете зрозуміти, як краще розподілити роботу між підлеглими.
2
Проаналізуйте існуючу діяльність співробітників. Якщо ви працюєте в даній компанії вже давно, напевно вам не складе труднощів оцінити потенціал працівників, їх здатність діяти в команді, результативність. Використовуйте отримані дані для наступного планування роботи.
3
Пропишіть для кожного працівника посадові інструкції. Даний документ не повинен носити формальний характер: співробітник повинен чітко розуміти свій функціонал і повною мірою виконувати вимоги.
4
Ставте конкретні завдання в рамках загальної стратегії розвитку. Це може бути робота над певним проектом, або виконання плану у звітному періоді (місяці, кварталі). Кожен співробітник повинен отримати свій особистий список завдань із зазначенням очікуваних підсумків і показників. Такий підхід допомагає підлеглому структурувати роботу, а також налаштуватися на конкретний результат.
5
Введіть систему звітності. Це може бути регулярна здача звітів в електронному вигляді, або колективне обговорення підсумків роботи в усній формі. Другий варіант допоможе скорегувати загальну роботу підрозділу або всієї компанії. Ніколи не пускайте роботу підлеглих на самоплив, навіть якщо маєте справу з досвідченим співробітником. Своєчасна звітність допоможе вам завжди тримати ситуацію під контролем.
6
Продумайте систему мотивації співробітників, яка є також важливим організуючим фактором. Наприклад, введіть прогресивну систему оплати, або стимулюйте персонал певними бонусами за перевиконання плану.