Як відкрити кореневий каталог.

Кореневим каталогом (або папкою) називають головну папку, в якій розміщені інші директорії і файли. Ці вкладені директорії також можуть містити в собі папки та файли, але вони вже не є кореневими. Варто також зауважити, що на одному ПК може міститися кілька кореневих папок.
Інструкція
1
Щоб відкрити потрібний вам кореневої каталог, спочатку визначитеся з тим, що вам конкретно необхідно. Скажімо, якщо йдеться про ОС Windows, встановленої на вашому ПК, кореневою текою буде папка C: \ Windows. Якщо ж вам потрібна коренева папка якоїсь програми, наприклад, ICQ, це буде C: \ Program Files \ ICQ.
2
Кореневі папки на веб-сервері, на якому розміщений ваш сайт, також різняться в залежності від контексту. Так кореневим каталогом вашого акаунта є одна папка, а коренева папка одного з ваших сайтів на даному аккаунті розташовується в іншому місці (більш низький рівень ієрархії).
3
Якщо потрібно відкрити кореневий каталог одного з жорстких дисків, зовнішніх носіїв або ж на доступних ресурсах локальної мережі, скористайтеся стандартним файловим менеджером вашої ОС. У Windows таким менеджером є «Провідник». Запустити його можна подвійним кліком ЛКМ по ярлику з назвою «Мій комп'ютер» або одночасним натисканням клавіш Win + E.
4
Послідовно розкривайте в лівій панелі файлового менеджера дерево папок, щоб потрапити в потрібний вам кореневої каталог. Якщо вам потрібна коренева папка диска, просто клікніть на його іконці. У випадку, якщо потрібна директорія розташовується глибоко в структурі каталогів, наберіть (або скопіюйте і вставте) в адреасной рядку Провідника шлях до неї, після чого натисніть Enter. Дізнатися шлях до кореневого каталогу тієї чи іншої програми можна, переглянувши властивості ярлика, розташованого на робочому столі.
5
Якщо необхідна папка розташовується на веб-сервері, відкрийте програму FTP-клієнта, після чого підключіться до хостингу, або перейдіть в файловий менеджер вашого хостинг-провайдера. Для відкриття кореневого каталогу вашого аккаунта переходите в ієрархії папок вгору, поки це можливо. Вище кореневої папки аккаунта вас не пустять - так влаштована система безпеки серверів.