Як очистити нирки від піску.

Хронічне зневоднення організму, неправильне харчування, інфекції і порушення обмінних процесів в підсумку можуть привести до утворення в нирках піску, який проявляється частими циститами, набряками і болями, що тягнуть в попереку. Але перш ніж проводити самостійне їх очищення, необхідно переконатися у відсутності в нирках каменів.
Інструкція
1
Очищення нирок від піску краще плануйте на середину осені - час максимальної їх активності. А безпосередньо процедуру очищення проводите між двома і трьома ночі - час, коли орган знаходиться в розслабленому стані.
2
Виберіть для очищення нирок одні з найбільш вподобаних способів - за допомогою кавуна і чорного хліба, за допомогою трав і пихтового масла або за допомогою журавлини і брусниці.
3
За тиждень до очищення перейдіть на вегетаріанську дієту. Вживайте підвищену кількість води, в тому числі натуральні соки (особливо абрикосовий, персиковий і виноградний), компоти і трав'яні відвари. Включіть в щоденне меню часник, страви з спаржі, редьку або сік редьки з медом (1: 1).
4
На другий тиждень вживайте тільки кавуни і сухарі з чорного хліба. З'їдайте не менше 300 г кавуна за один прийом, а щоб вгамувати голод, два рази на день включайте в меню салат з тертої моркви, ріпи, капусти та гарбуза.
5
Протягом цього ж тижня щодня з 2 до 3 ночі (не більше 30 хвилин) приймайте гарячу ванну (38-40оС) по пояс, щоб нирки за рахунок тепла розслабилися. І в такому положенні з'їдайте кавун. Він прекрасно промиває нирки, а за рахунок їх розслаблення відбувається вимивання піску разом з сечею.
6
Вихід піску може супроводжуватися хворобливими відчуттями через пошкодження епітеліальної стінки сечового міхура. Це роздратування може зберігатися ще кілька днів. Тому щоб прискорити процес відновлення після очищення нирок, пийте відвари трав, які мають протизапальну дію, наприклад, ромашку.
7
Інший спосіб очищення нирок від піску заснований на впливі трав і пихтового масла. В ньому є свої переваги, особливо при відсутності кавунів або протипоказання до гарячих ванн. Приготуйте на весь курс 20-25 г ялицевої олії і по 50 г материнку, шавлія, мелісу, звіробій і спориш. Подрібніть їх до розміру чаїнок, перемішавши, розділіть на 12 однакових частин (12 днів очищення). Заварюйте щодня одну частину трави 500 мл окропу і пийте як чай (не менше 200 мл) з медом за 30 хвилин до їжі протягом 7 днів.
8
На 7-й день в 100 мл настою додайте 5 крапель ялицевої олії. Розмішавши, пийте через соломинку (щоб зберегти емаль зубів) 3 рази на день перед їдою протягом 5 днів. Разом очищення складе 12 днів.
9
Для очищення журавлиною та брусницею (можна тільки журавлиною) приготуйте на курс 3 кг ягоди. І протягом двох тижнів щодня з'їдайте по склянці (200 мл) ягоди. Для зниження кислого смаку можете трохи її підсолодити. Після вживання журавлини обов'язково полощіть рот і чистите зуби, щоб запобігти руйнуванню емалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BSbS7ZV3WI0
Зверніть увагу
Для попередження повторного утворення піску або каменів дотримуйте раціон харчування з виключенням смажених і консервованих соків і овочів. Для підтримки фільтраційної здатності нирок вживайте достатню кількість рідини - не менше 1,5 літра щодня.
Корисна порада
Перед очищенням нирок бажано зробити очищення кишечника, печінки і суглобів. Будь-яке очищення проводите на убутній місяці.