Як підготуватися до контрольної з геометрії.

Будь контрольна робота вимагає підготовки. Контрольна робота з геометрії - не виняток. Як підготуватися до неї так, щоб згодом отримана оцінка не була приводом для розчарування?
Вам знадобиться
  • Підручники з геометрії, дидактичні матеріали з геометрії, довідники та посібники.
Інструкція
1
Обладнайте для себе таке місце для занять, де вам ніхто не зможе перешкодити. Приготуйте потрібні зошити, підручники, методичні матеріали.
2
Складіть чіткий план підготовки до контрольної роботи. Намітьте для себе ті глави, розділи і теми, які викликають найбільші труднощі.
3
Визначте джерела, які ви будете використовувати при підготовці до контрольной.Кнігі-помічники - підручники, методичні посібники, дидактичні матеріали з геометрії, енциклопедії і т.п. Але, краще вибрати щось одне, максимум два підручники, інакше все закінчиться всього лише безрезультатним перегортанням сторінок.
4
Поцікавтеся у свого вчителя, якими сайтами краще скористатися при підготовці до контрольної роботи.
5
Зверніться по допомогу до вчителя або, у разі відсутності часу у вашого педагога, до репетитора. Заздалегідь підготуйте вас цікавлять.
6
Ще раз згадайте всі аксіоми, леми, теореми, які будуть потрібні для виконання контрольної работи.Випішіте в окремий зошит найбільш скрутні для вас теореми з їх доказами, формули, які ви ніяк не можете запомніть.Решіте по кілька завдань на кожну вивчену вами тему.
7
Пишіть шпаргалки, але потім «забудьте» їхнього будинку. Написання шпаргалок допомагає запам'ятовувати матеріал, так як працюють зорова і моторна пам'ять. А от користуватися ними на контрольній роботі не варто.
8
Повторіть ще раз всі основні питання перед тим, як лягти спати, так як психологи стверджують, що отримана під час засипання інформація дуже міцно відкладається в нашому мозку.