Як підписати книжку. підписати подарунок-книгу.

Книга завжди вважалася найкращим подарунком. Коли ви берете в руки стару фотографію, підписану близьким другом, або книгу, то завдяки цим рядкам, написаним від руки, повертаєтеся до тих яскравим подіям, які зараз вже далеко в минулому. Отже, як же правильно підписувати книгу?
Вам знадобиться
  • ручка синього або чорного кольору
Інструкція
1
Підпис слід залишати на форзаці. Існують різні варіанти написання супроводжуючого тексту. Підпис може розташовуватися як «в рядок», так і «під кутом». Зміст написів на розсуд автора може бути абсолютно вільним. Їх обсяг також не піддається суворим канонам.
2
Як правило, книгу підписують за наступним принципом: кому, від кого, з якого приводу, дата (можливі особисті побажання). Постарайтеся, щоб ваша дарчий напис виглядала естетично, тобто була красиво оформленою, розбірливою і акуратною.
3
Якщо ви даруєте колекційні книги, підписувати їх, зрозуміло, не варто. Але якщо ваш презент - це книга, головний герой якої чимось схожий на винуватця торжества, або ж ви хочете піднести цей подарунок з таємним наміром, свої дії можна прокоментувати, залишивши на форзаці пару ємних рядків.
4
Поясніть причину, чому ви вибрали саме цю книгу, напишіть, в чому простежується подібність між персонажами і адресатом подарунка, дайте свій висновок: добре це чи погано. Так на пам'ять у людини залишиться не просто подарунок і відповідний святу набір красивих слів, але і ваші особисті думки, зодягнені в форму і залишені на папері.
5
Щоб ваша підпис збереглася «на століття», не варто робити її олівцем. Використовуйте перо або ручку. Залишивши напис, слід трохи почекати, перш ніж закривати книгу. Інакше чорнило можуть змазатися. Не варто також залишати підпис кольоровими чорнилами (зеленою або червоною пастою), інакше у людини. Отримав ваш презент, може виникнути враження, немов ви взяли зі столу те, що першим попалося під руку. В даному випадку найкращий варіант - це використання синіх або чорних чорнил.
Посилання на web-сайті - найважливіший елемент. Адже навіть на найцікавішою сторінці користувач не може залишатися дуже довго. А по посиланню відвідувачі можуть оглянути весь ваш сайт. Тому підписати посилання - все одно що забезпечити інтерес відвідувачів до вашого ресурсу. А в цьому ви напевно зацікавлені.
Інструкція
1
Посилання має кілька «назв» - можливостей додати до неї текст. Щоб зробити якусь фразу посиланням, укладіть її між тегами і . Тоді при натисканні на потрібне вам слово (або ціле речення), користувач перейде на іншу сторінку сайту. Намагайтеся, щоб це слово максимально відображало суть сторінки, на яку веде посилання. Деякі люди використовують замість такого слова вказівку кшталт «тут», «пройдіть сюди». Цього робити не варто - пошукачі не визначать, якими ключовими словами відповідає сторінка, відповідно, у видачі вона буде нижчою.
2
Також можна підписати посилання при наводить на неї мишкою. Для цього використовується атрибут title. Щоб ваші користувачі бачили спливаючу підказку, наводячи курсор на посилання, пропишіть потрібну вам фразу в такому вигляді . Намагайтеся не дублювати тут текст самого посилання, це безглуздо. Краще вкажіть додаткові відомості або напишіть точну назву сторінки, на яку веде посилання.