Як повернути телефон в магазин.

Дуже часто, купуючи будь-який товар в магазині, можна наштовхнутися на шлюб. З продовольчими товарами простіше: купив прострочений або зіпсований продукт, приніс назад, і тобі повернуть гроші. Як правило, продавці, а тим більше, адміністрація не стануть розводити скандал через пачки молока, наприклад. Але що робити, якщо ви придбали мобільний телефон найостаннішої моделі, а через тиждень, а то й раніше стали помічати в ньому будь-які несправності?
Інструкція
1
По-перше, прийдіть в той магазин, де купували телефон і розкажіть співробітнику про його несправність. Співробітник магазину, швидше за все, запропонує вам зробити експертизу телефону, а потім з актом про проведення експертизи прийти до них. Не погоджуйтеся. Вимагайте у співробітника магазина бланк претензії (якщо така є, якщо ні, можна написати її в довільній формі).
2
Претензія пишеться на ім'я керівника торгової компанії. В ній обов'язково вкажіть марку телефону, дату покупки, несправність телефону і вимога (проведення експертизи, повернення грошей за телефон або обмін на інший). Претензію напишіть в двох примірниках, один з яких разом з телефоном передасте в магазин, а другий залишите у себе. На вашому екземплярі співробітник приймаючий претензію повинен зробити відмітку про те, що претензія прийнята, дату і підпис. Крім того, приймаючи телефон від вас, він так же повинен дати вам документ про те, в якому стані телефон прийнятий (чи є подряпини, дефекти та інше). Цей акт теж оформляється у двох примірниках, де ви повинні поставити число і підпис, що підтверджують вашу згоду.
3
Після цього ви будете чекати проведення експертизи, яка проводиться не більше 45 днів. Якщо експертна комісія встановить, що в несправності телефону вашої провини немає, то протягом 10 днів ваші вимоги будуть задоволені. Якщо виявиться, що там присутня ваша вина, а насправді ви не винні, ви маєте право продовжувати відстоювати свої права і зробити незалежну експертизу. А потім звернутися до суду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pv5uPMWUO58
Зверніть увагу
Для того, щоб більш грамотно і впевнено викладати свої вимоги, необхідно не тільки знати про існування закону, а й ознайомитися з ним якомога докладніше.
Корисна порада
Ні в якому разі не губіться. Пам'ятайте, що є ФЗ "Про захист прав споживачів", який як правило, завжди знаходиться на стороні потерпілого.
Взаємовідносини продавця і покупця регулюються федеральним законом «Про захист прав споживача» Згідно з ним, ви маєте право на повернення практично будь-якого товару. Як споживач ви повинні знати, як повернути гроші за покупку, щоб користуватися своїми законними правами повною мірою.
Інструкція
1
Ви можете повернути як неякісний, так і товар належної якості. У другому випадку, єдиним обмеженням буде факт згадки технічно складного товару в переліку №55 непродовольчих товарів, які не підлягають обміну та поверненню. До них відноситься побутова електротехніка, фото- і відеоапаратура, електронні іграшки і пр. За відсутності у таких товарів серйозних несправностей, вам можуть їх тільки відремонтувати по гарантії.
2
Однак якщо технічно складний товар має істотні технічні дефекти і не виконує своїх функцій, знаходиться в гарантійному ремонті в цілому більше 30 днів, гроші за нього ви можете повернути, написавши заяву на ім'я директора магазина.
3
Решта якісні товари, що не увійшли до згаданого переліку, ви можете повернути продавцеві не тому, що вони перестали вам подобатися, а тільки з кількох причин: не влаштували габарити, фасон, забарвлення або комплектація. Відповідно до закону, продавець повинен в цьому випадку замінити товар на більш підходящий і перерахувати його вартість. Але в тому випадку, якщо із запропонованих вам на заміну моделей нічого не підійшло, гроші вам зобов'язані повернути.
4
Повернути гроші за покупку невідповідної якості вам повинні відповідно до ст. 4 закону. В ній говоритися, що продавець зобов'язаний надати покупцю тільки товар належної якості. Ось на цю статтю-то і необхідно послатися, коли ви будете писати заяву на ім'я директора магазину з проханням повернути вам гроші .
5
Окремо слід згадати мобільні телефони, які, якщо виходити з положень ст. 18 закону, не є технічно складною продукцією. Ви маєте право вимагати заміни, а, в разі відсутності аналогічної за ціною і якістю моделі, і повернення грошей протягом усього гарантійного строку. А він у телефонів становить 2 роки. Навіть при наявності прихованих дефектів, які можна виявити тільки в процесі експлуатації, якщо ви не завантажували в телефон стороннє програмне забезпечення, вимагайте повернення грошей в магазині, де він був придбаний.