Як поміняти динамічний ip на статичний. Як поміняти айпі на.

Щоб правильно переналаштувати роботу локальної мережі, іноді необхідно змінити тип IP-адреси з динамічного на статичний. Це стосується не тільки мережевих адаптерів, але і різних маршрутизаторів або роутерів.
Інструкція
1
Якщо для правильної роботи вашої мережі необхідно задати комп'ютерам статичні IP-адреси, виконайте такі дії. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління комп'ютером. Знайдіть і відкрийте меню «Мережа та інтернет». Виберіть підменю «Центр управління мережами і загальним доступом». Знайдіть пункт «Зміна параметрів адаптера» і відкрийте його.
2
Тепер клацніть правою кнопкою миші по значку тієї мережевої карти, параметри якої вам потрібно змінити. Відкрийте пункт «Властивості». Тепер виділіть параметр «Протокол інтернету TCP/IPv4» та натисніть кнопку «Властивості». При роботі з операційною системою Windows XP вибирайте протокол TCP/IP.
3
Тепер активуйте функцію «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть значення постійного (статичного) IP-адреси у відповідне поле. Натисніть кнопку Tab, що система автоматично визначила маску підмережі. Збережіть налаштування цієї мережевої карти, натиснувши кнопку «Ок».
4
Якщо ж вам необхідно змінити тип IP-адреси у мережевого обладнання, наприклад маршрутизатора, то спочатку відкрийте меню його налаштувань. Підключіть ваш стаціонарний комп'ютер або ноутбук до LAN-роз'єму маршрутизатора. Введіть IP-адресу цього обладнання в браузер і натисніть клавішу Enter. Заповніть поля Login і Password.
5
Після відкриття web-інтерфейсу налаштувань маршрутизатора перейдіть в меню WAN. Тепер або вимкніть функцію Get IP-address automatically, або активуйте параметр Get Static IP-address. Введіть потрібне значення IP-адреси.
6
Тепер вкажіть адресу сервера, через який ви отримуєте доступ в інтернет. У деяких випадках необхідно вводити не IP-адресу, а ім'я домену, наприклад tp.internet.beeline.ru, при налаштуванні інтернету від компанії «Білайн». Натисніть кнопку Save або Apply і перезавантажте маршрутизатор для застосування налаштувань.
Зверніть увагу
грудень 2012 Деякі можуть не працювати, тому не варто засмучуватися, якщо не вийшло з першого разу. Зручний сервіс з перевіркою працездатності проксі. Помінявши проксі, ви будете використовувати інший IP, можливо навіть іншої країни. В яких ситуаціях вам доводилося міняти IP-адреса комп'ютера? Є помилка? Виділи і натисни Shift + E. Спасибо.
Корисна порада
Існує кілька варіантів зміни IP-адреси комп'ютера. Перший і найпростіший спосіб - просто відключити з'єднання з інтернетом, а потім знову включити. Варіант працює в тому випадку, якщо у вас dial-up підключення. Може статися так, що той IP-адресу, яку ви обрали для себе, вже кимось зайнятий. У цьому випадку система вас сповістить про помилку. Потрібно просто поміняти останні цифри не які-небудь інші і знову спробувати підключитися.
Зміна IP-адреси при роботі в інтернеті - актуальне питання для багатьох користувачів, які не бажають з тих чи інших причин залишати після себе жодних слідів своєї діяльності. Крім того, зміна IP-адреси дозволяє заходити навіть на ті сайти, доступ до яких був закритий адміністратором локальної мережі.
Інструкція
1
Щоб змінити упізнаваний в інтернеті IP-адресу вашого комп'ютера, вам необхідно переконатися в наявності активного підключення до мережі і відкрити використовуваний вами браузер.
2
Сховати або змінити IP-адреси, а також шифрувати і захищати трафік в інтернеті дозволяють спеціальні програми - анонімайзери. Для того щоб почати використовувати анонімайзер, скачайте необхідну вам програму і встановіть її на ваш комп'ютер. У даному випадку будуть потрібні навички роботи з пошуковими сервісами, оскільки вибрати програму, яка задовольняє всім вашим вимогам часом непросто через їх великої кількості. Багато програм є платними, інші не володіють всіма функціями платних додатків. Велика кількість користувачів вважають за краще використовувати для цих цілей багатоплатформений проксі-сервер TOR як найбільш ергономічний і корисний.
3
Зміна IP-адреси в інтернеті , втім, може бути доступна і без встановлення яких-небудь програм. Для цього використовуються веб-проксі які не потребують будь-яких додаткових налаштувань і зручні для нерегулярного зміни адресних даних комп'ютера. Відкрийте у вашому браузері один з пошукових порталів, впишіть в пошуковий рядок слово «анонимайзер» і виберіть найбільш зручний для вас веб-проксі.
4
Перед використанням Анонімайзера, який дозволить вам змінити IP-адреса комп'ютера, зайти на заблоковані сайти і приховати сліди своєї діяльності, переконайтеся, що він задовольняє вашим потребам. Так, наприклад, багато веб-проксі є платною послугою. Інші служби приховання слідів безкоштовні, але не дозволяють працювати зі скриптами або деякими веб-формами типу додатків в мережі «ВКонтакте». Вибрати відповідний вам анонімайзер допоможуть спеціальні каталоги. Кращими веб-проксі в даний час вважаються сервіси anonymouse.ws, hidemyass.com, shadowsurf.com, proxyforall.com і easysecurity4u.com.
5
Вибравши анонімайзер, зайдіть на відповідний сайт, наберіть в рядку запиту потрібний вам URL та натисніть кнопку Go. Після цього відкриється сторінка запитаного вами сайту, але адресою її буде адреса CGI proxy.
Зверніть увагу
Анонимайзер може змінити IP-адресу вашого комп'ютера і дозволяє заходити на заблоковані сторінки. Однак адміністратор локальної мережі може встановити факт заходу на сайт з анонімайзером, що може бути доказом забороненої вам діяльності.