Як поміняти масло в "Форд Фокус". Як поміняти масло в двигуні на форд фокус 2.

Моторне масло в двигуні «Фокуса» слід заміняти раз на рік. Але краще орієнтуватися на пробіг в 20 тис. Км. При експлуатації машини у великому місті чи в сильно запиленої місцевості масло і фільтр потрібно міняти вдвічі частіше - через кожні 10 000 км.
Вам знадобиться
  • Масло рекомендованої марки, масляний фільтр, чиста ганчірка, п'ятилітрова ємність для сливаемого масла, ключ на 13, а також спеціальний ключ для відвернення масляного фільтра.
Інструкція
1
Відверніть пробку маслоналивной горловини.
2
Очистіть пробку зливного отвору масляного картера двигуна металевою щіткою, а потім ганчіркою.
3
Відверніть пробку зливного отвору, попередньо підставивши ємність для сливаемого масла.
4
Злийте масло.
5
Загорніть пробку.
6
Зніміть масляний фільтр.
7
Якщо кільце ущільнювача нового фільтра не оброблено змазкою або тальком, змастіть кільце чистим моторним маслом і руками укрутіть фільтр на місце-на 3/4 обороту.
8
Залийте нове масло.
9
Встановіть на місце пробку горловини.
10
Запустіть двигун і дайте йому попрацювати на холостому ходу кілька мінут.Сігнальная лампочка падіння тиску масла повинна згаснути через 2-3 с після пуску двігателя.Пока мотор працює, перевірте, чи немає патьоків масла з-під масляного фільтра і пробки горловіни.Остановіте двигун, перевірте рівень масла і при необхідності долейте.Подтяніте пробку і фільтр.
Зверніть увагу
Будьте обережні: відпрацьоване масло гаряче!
Корисна порада
Масло замінюйте відразу після поїздки, поки мотор не охолов. Якщо «движок» холодний, треба запустити його і прогріти до робочої температури. Заливайте масло тієї ж марки, що було в моторі. Якщо ви вирішили залити інше масло, попередньо промийте систему змащення спеціальним промивним маслом або тим маслом, яке маєте намір залити. Промивання проводиться так: після зливу старого масла заливається нове - до нижньої мітки маслоізмерітельного щупа. Після цього потрібно запустити двигун і дати йому попрацювати 10 хв на холостому ходу. Потім злийте масло і замініть масляний фільтр. При відсутності спеціального ключа для відкручування фільтру можна пробити корпус фільтра викруткою і відвернути його, користуючись викруткою як важелем. Фільтр слід пробивати ближче до дна, щоб не пошкодити штуцер. Інший спосіб: оберніть фільтр шматком наждачного паперу і строньте його з місця руками. Після цього можна залити нове масло до верхньої мітки на щупі.
Конструкція коробки передач на Форд «Фокус 2» не передбачає заміну масла на протязі всього терміну служби автомобіля. Але іноді виникають ситуації, коли таку процедуру необхідно виконати. Що треба знати для того, щоб самостійно виконати цю роботу?
Вам знадобиться
  • масло, ключ-шестигранник на 8, торцеві головки на 8, широка ємність для зливу масла, шприц.
Інструкція
1
Зливати масло необхідно, поки воно повністю не охололо і має хорошу текучість. Тому перш ніж починати дії, спочатку прокотіться на машині хоча б хвилин двадцять.
2
Підготуйте необхідну масло . Використовуйте те, яке рекомендується заводом-виготовлювачем за специфікацією Форд . Тільки при його відсутності застосовуйте трансмісійні масла Castrol або Mobil. Якщо автомобіль використовується при досить низьких температурах, замініть заводське масло на SAE 75W.
3
Зніміть бризговики двигуна і кришку кожуха механізму перемикання передач. Щоб зливав масло не розтікався всередині, зніміть також кожух механізму перемикання передач. Для цього виверніть болти кріплення кожуха і зніміть його. Якщо є спеціальне пристосування для збору масла, наприклад, фігурна воронка, то кожух механізму перемикання передач можна не знімати.
4
Підставте під отвір ємність і виверніть пробку масло зливного отвору. Злийте масло в підготовлену ємність. Дайте повністю стекти маслу, залиште пробку відкритою хвилин на 15. Загорніть пробку.
5
Перегляньте магніт на пробці масло зливного отвору. Якщо виявили велику кількість металевих частинок, тоді ретельно перевірте коробку передач і при необхідності відремонтуйте її. Видаліть всі частинки і забруднення з магніту.
6
Ретельно витріть все патьоки масла і встановіть на місце кожух механізму перемикання передач.
7
Відкрутіть пробку масло наливної отвори. Залийте в коробку передач масло . Лейте маленькою цівкою доти, поки воно не почне витікати з отвору. Норма масла дорівнює нижньої кромки цього отвору.
8
Витріть дрантям все зайве і закрутіть пробку. Встановіть кришку кожуха і бризговики двигуна.