Як послати відео по електронній пошті. Як відправити видио ролик по електронній пошті.

З появою інтернету та електронної пошти у користувачів з'явилося набагато більше можливостей для спілкування. За допомогою електронного послання можна відправити будь-яку віртуальну інформацію: документ, текстовий файл, фотографію або відео. Спробуйте відправити відео по електронній пошті через поштовий ящик, зареєстрований на популярному поштовому сервері mail.ru.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Введіть логін і пароль, відкрийте свою пошту і зробіть клік на вкладці «Написати», розташованої у верхньому рядку сторінки. У рядку «Кому», відкрилася сторінки «Новий лист», напишіть (можете додати з адресної книги) електронна адреса одержувача вашого пісьма.Укажіте тему, напишіть внизу сам текст послання (якщо потрібно), потім зробіть клік лівою кнопкою миші на вкладці «Прикріпити файл ».
2
Відкриється вікно, знайдіть в ньому папку зі збереженим відеороликом. Наведіть курсор на потрібний файл, зробіть клік лівою кнопкою, і його ім'я з'явиться в рядку «Ім'я файлу» внизу вікна.
3
Потім зробіть клік по вкладці «Відкрити» в цьому ж віконці (справа внизу). Відеофайл з'явиться на сторінці вашого електронного листа і почне завантажуватися. Процес завантаження може зайняти деякий час, яке - залежить від швидкості інтернету і обсягу самого файлу (чим він «важче», тим більше часу буде потрібно). Коли відео буде завантажено повністю, відправляйте послання адресату, якшо мишею на вкладці «Відправити».
Зверніть увагу
«Сжимать» відео можна за допомогою спеціальних програм, званих кодерами. При стисканні файлу за допомогою такої програми, зображення обробляються таким чином, що факти спотворення відео залишаються прихованими і рівень якості ролика практично не змінюється. Знайти і завантажити кодери ви можете в інтернеті.
Корисна порада
На поштовому сервері mail.ru ви зможете відправити файл об'ємом не більше 20 мегабайт. Це значить, що більш об'ємний файл доведеться «стиснути» перед відправкою по електронній пошті. Якщо ви з якоїсь причини не бажаєте «стискати» свій файл, після додавання його в електронний лист, він буде позначений значком із зображенням гирі. Такі файли можуть бути відправлені тільки як посилання. У листі, який отримає адресат, автоматично з'явиться посилання на ваше відео, пройшовши по якій, він зможе завантажити його з проекту «Файлы@Mail.Ru».
Електронна пошта - універсальне засоби спілкування, а також обміну медіа-файлами. такими як музика і відео. Для відправки відео за допомогою e-mail ви можете скористатися одним з нескладних способів.
Інструкція
1
Використовуйте можливість прикріплення файлів до тексту листа. В цьому випадку вам необхідно з'ясувати максимальний розмір вкладень, дозволених до пересилання. Натисніть правою кнопкою миші на ваш файл, після чого виберіть підміню "Властивості" і з'ясуйте, чи підходить ваш файл для пересилання цілком. В іншому випадку, розбийте його на кілька частин. Найбільш просто спосіб - розбити його, заархівувавши і виставивши у властивостях "Розбити на кілька архівів". Прикріпіть файли таким чином, що їх сукупний розмір буде нижче обмеження. Надішліть листа, після чого складіть ще один і додайте інші файли.
2
Ви також можете використовувати можливість перегляду відео в режимі онлайн за допомогою таких сервісів, як youtube.com. В цьому випадку буде потрібно створити аккаунт на даному сайті або увійти, використовуючи акаунт gmail. Завантажте відео і скопіюйте посилання на сторінку, на якій воно розташоване. Вставте посилання в текст листа, після чого відправте його адресату.
3
Якщо відео великого розміру або його зміст є достатньо приватним, ви можете використовувати безкоштовні файлообмінники, приміром, ifolder.ru. В цьому випадку буде потрібно заархівувати файл для запобігання доступу до нього третіх осіб і поставити пароль. Зробіть це, перейшовши при створенні архіву в меню "додатково". Натисніть на кнопку ОК, після чого дочекайтеся закінчення створення архіву. Завантажте його на файлообмінник. Розглянемо цей процес на прикладі ifolder.ru. Натисніть на кнопку "Обзор" під меню "Додати файл", після чого натисніть на кнопку "Завантажити". Дочекайтеся закінчення завантаження, після чого скопіюйте посилання на сторінку з файлом і вставте її в текст листа. Далі, впишіть пароль для архіву, а також пароль для скачування, якщо при завантаженні файлу ви вказали дану опцію. Надішліть листа.