Як покласти гроші на інтернет через картку. покласти гроші через інтернет.

Оплатити послуги доступу в інтернет можна як готівкою, так і за допомогою банківської карти. Для цього необхідно мати доступ до мережі, а також банківську карту з можливістю здійснення операцій в інтернеті.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і зайдіть на офіційний сайт вашого провайдера інтернету. Якщо провайдер підтримує пряму оплату рахунку з банківської карти, то посилання на спеціальну веб-сторінку для оплати послуг повинна знаходитися прямо на головній сторінці офіційного сайту. Натисніть на неї. Наступна сторінка повинна містити два поля, в одне з яких введіть унікальний номер вашого договору на підключення, а в інше - суму, яку ви хотіли б внести на рахунок. Після цього натисніть кнопку «Сплатити».
2
Введіть необхідні дані карти на наступній веб-сторінці. Як правило, стандартна форма для оплати банківської карти в мережі містить поле для вводу номера банківської картки, що розкривається список, в якому необхідно вибрати дату закінчення терміну дії вашої картки. Крім цього, в наступне поле введіть спеціальний CVC2 код, який знаходиться на зворотній стороні картки. Перевірте введені дані ще раз, після чого натисніть кнопку «Сплатити».
3
Виберіть бажаний спосіб аутентифікації для підтвердження оплати. Дана міра використовується для забезпечення максимальної безпеки вашої картки. Існує два методи аутентифікації: через смс, або за допомогою одноразових паролів. Якщо ваша банківська карта прив'язана до номера мобільного телефону, то вибирайте аутентифікацію за допомогою смс. В цьому випадку на телефон прийде смс зі спеціальним кодом, який необхідно буде ввести на наступному веб-сторінки для підтвердження оплати. Одноразові паролі можна отримати в спеціальних терміналах банку. Роздруківка їх безкоштовна, і кожен з них можна використовувати одноразово для здійснення операції.
Зверніть увагу
Для здійснення даної операції вам необхідно мати карту з CVC кодом на її зворотній стороні.
Корисна порада
Оплату інтернету за допомогою картки також можна здійснити маючи рахунок в сервісі Яндекс.Деньги до якого прив'язана банківська карта. При оплаті цим способом вибирайте Яндекс.Деньги і платите банківською картою, ввівши CVC код при здійсненні операції.