Як зробити ангела орігамі.

Мистецтво орігамі - складання фігурок з паперу - виникло в стародавньому Китаї і застосовувалося для здійснення релігійних обрядів. Фігурки робили без клею і ножиць, використовуючи квадратний аркуш паперу. Сьогодні це просто хобі для дітей і дорослих.
Інструкція
1
Мистецтво орігамі вимагає великого бажання, посидючості, величезного терпіння і уваги. Якщо у вас все це є, то починайте. Візьміть листок білого паперу. Необхідно, щоб він був квадратним. Щоб зробити його таким, складіть аркуш по діагоналі так, щоб вийшов трикутник. Зайві краю відріжте. Розгорніть листок: у вас вийшов рівний квадрат.
2
Складіть квадрат по діагоналі, можна по вже прокладеній лінії. Одержаний трикутник скрутіть навпіл. Останнє потрібно для того, щоб визначити його середину. Якщо висловлюватися геометричними термінами, то ви намітили висоту трикутника, що виходить з вершини і ділить протилежну сторону навпіл.
3
Знову розгорніть трикутник і покладіть його так, щоб кут був направлений до вас. Опустіть правий кут вниз до лінії, наміченої раніше і охарактеризованной як висота. Таким же способом складіть і лівий кут.
4
Переверніть заготовку. Розділіть верхній кут на три частини. З невеликим захлестом складіть праву сторону, а потім ліву до середньої лінії, іменованої заввишки.
5
Отримані трикутники необхідно поділити навпіл. Спочатку поділіть верхній трикутник, а потім дістаньте нижній і також поділіть його навпіл.
6
У ангела повинні бути крила, тому наступним кроком буде їх створення. Їх необхідно розгорнути з заднього боку праворуч і ліворуч. Робіть це акуратно, інакше ваш ангел може зламатися.
7
Для більшої схожості паперових крил зі справжніми підійміть кути вгору з правого і з лівого боку. Після цього зробіть вигини праворуч і ліворуч. Вони повинні бути паралельними центральної лінії.
8
За зробленими вигинів виверніть кути всередину з двох сторін. Отримані крила опустіть вниз з обох сторін.
9
Переверніть заготовку іншою стороною і зробіть ангелу капюшон. Для цього зігніть обидві сторони до кінця. Довільно надайте форму крил, зробивши кілька вигинів.
10
Поділіть верхній кут навпіл, дістаньте нижню частину і також поділіть навпіл. Надайте форму що вийшло каптуру. При цьому куточок скрутіть всередину.
11
Надайте форму одязі ангела. Для цього загніть кути у внутрішню частину ангела.