Як прибрати прозорість вікон.

Операційна система Microsoft Windows 7 володіє достатньо гнучкими настройками більшості параметрів відображення обраного об'єкту. Прозорість вікон - одна з них, а застосування деяких спеціалізованих додатків значно розширює набір функціональних можливостей зміни зовнішнього вигляду системи.
Вам знадобиться
  • - Hide Blur;
  • - Glass2k
Інструкція
1
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі робочого столу і перейдіть в пункт «Персоналізація» (Personalize) для виконання операції відключення прозорості вікон.
2
Вкажіть пункт «Колір і зовнішній вигляд вікон» (Window Color and Appearance) і виберіть колір вікон з пропонованих зразків у верхній частині екрану.
3
Натисніть кнопку «Показати настройку кольорів» (Show color mixer) для самостійного визначення кольору вікон за допомогою з'являються повзунків регулювання кольору.
4
Використовуйте повзунок «Яскравість кольору» (Color intesity) для ручної настройки прозорості кордонів вікна. Крайнє ліве положення регулятора забезпечує максимальну прозорість, крайнє праве - максимальну інтенсивність обраного кольору.
5
Зніміть прапорець на полі «Включити прозорість» для повного відключення ефекту прозорості вікон.
6
Скачайте і розпакуйте архів з додатком HideBlur для спрощення виконання операції редагування параметра прозорості вікон.
7
Запустіть файл Patch Blur x86.bat (або Patch Blur x64.bat для 64-бітної операційної системи) для відміни матового ефекту.
8
Використовуйте файл Enable Blur.bat для видалення ефекту прозорості вікон або виберіть Unpatch Blur.bat для відновлення колишніх візуальних параметрів системи.
9
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
10
Виберіть утиліту Glass2k для можливості управління ефектом прозорості вікон з клавіатури комп'ютера.
11
Використовуйте клавіші Ctrl + Shift + 1 для завдання максимальної прозорості вікон або виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + Shift + 0 для відключення ефекту прозорості. Ступінь прозорості вікон вибирається в діапазоні від 0 до 9, а вбрання значення зберігається в пам'яті системи і використовується при перезавантаженні.