Як дати кішці вітаміни.

Кішки, як і будь-які інші тварини, потребують вітамінів. Корисні речовини, що містяться в їх складі, впливають на розвиток організму тварини в цілому. Не варто думати, що даючи своєму вихованцеві продукти, багаті мікроелементами, ви заповнюєте всю потребу в них. Саме вітаміни здатні наповнити організм усіма потрібними речовинами.
Інструкція
1
Спочатку слід зауважити, що є вітаміни для тварин, а є ласощі, що містять в собі вітамінні добавки. У першому випадку слід строго дотримуватися дозування, курсу прийому. Ласощі же можна давати постійно і без рекомендації ветеринара.
2
Починайте давати вітаміни кішці ще з перших місяців життя, тобто відразу після того, як кошеня відірвуть від грудного молока. Обов'язково включіть вітамін А і Д, так як саме вони надають допомогу у формуванні скелета. Дані вітаміни містяться також в яловичої печінки, яєчному жовтку, молоці і маслі. Врахуйте, що перед прийомом необхідно проконсультуватися з ветеринаром.
3
Якщо ваша кішка відмовляється їсти вітаміни, зроблені у вигляді таблеток, придбайте рідкі вітамінно-мінеральні комплекси. Їх просто додайте в їжу один раз в день, кількість крапель встановлюється індивідуально. Також ви можете размельчить таблетки до порошкоподібного стану і змішати їх з кормом.
4
Врахуйте, що давати вітаміни протягом тривалого часу не потрібно, як правило, ветеринари призначають курс, який триває від місяця до півроку.
5
Обов'язково проконсультуйтеся з ветеринаром, так як деякі види вітамінів давати в парі ні в якому разі не можна. Наприклад, цинк не можна давати з кальцієм і залізом, так як при реакції вони спровокують анемію і знизять рівень холестерину в організмі кішки.
6
Давайте кішці вітаміни в певний час доби. Ветеринари поділяють активні і пасивні комплекси. Якщо перші потрібно давати при активній фазі, то другі - в стані спокою. Активні вітамінно-мінеральні комплекси сприяю виробленні енергії, а пасивні - допомагають клітинам виробляти кисень, стимулюють роботу нирок і печінки.
Корисна порада
Врахуйте, що всі вітаміни необхідно давати кішкам тільки під час прийому їжі.