Як відкрити гру з архіву.

Завантаживши гру в інтернеті, найчастіше ми побачимо перед собою архів або навіть декілька архівів. Початківці користувачі в таких випадках іноді губляться і надходять не завжди вірно. Проте, отримавши певний досвід і знання, ви зрозумієте, що відкрити гру з архіву - це не надто складна задача.
Вам знадобиться
  • ПК з встановленим архиватором
  • Програми для читання образів
  • Архів з грою
Інструкція
1
Якщо ви скачали гру у вигляді архіву, її потрібно обов'язково разархивировать. Для цього ви можете скористатися програмою WinRar. Виділіть файл архіву і натисніть праву кнопку миші. У меню, виберете витягти в поточну папку. Гра Разархівіруйте і її можна буде запустити.
2
У разі відсутності на вашому комп'ютері WinRar ви можете використовувати безкоштовну утиліту 7-zip. Виберете файл, який хочете розархівувати, луснете правою кнопкою миші і в контекстному меню виберете 7-zip, розпакувати тут, після чого почнеться процес розархівування.
3
Трохи інша ситуація виникає, якщо вам потрібно розпакувати гру з багатотомного архіву. Для цього вам необхідно помістити всі томи в одну папку, вибрати перший файл і розпакувати його за допомогою однієї з програм, описаних вище. Архіватор автоматично визначить, що всі томи - це частини одного файлу і з'єднає їх.
4
Найчастіше після разархивирования ви отримаєте образ диска гри в форматі iso або mdf. Запустити такі файли можна за допомогою спеціальної програми, наприклад, Daemon Tools. Після установки її можна буде знайти в треї поряд з годинником. Для того, щоб запустити і встановити гру, яку ви Розархівувати, знайдіть значок Daemon Tools і натисніть праву кнопку миші. У контекстному меню виберете Virtual CD/DVD ROM, далі виберете віртуальний привід і натисніть Mount Image, або змонтувати образ, якщо у вас стоїть російська версія. Після цього виберете файл з образом диска і натисніть відкрити. Гра завантажиться у віртуальний привід, і ви зможете її встановити собі на комп'ютер. На відміну від багатьох своїх конкурентів, Daemon Tools має Lite-версію, яка повністю безкоштовна і містить в собі всі функції, необхідні для запуску ігор або інших файлів, що мають формат образу.