Як прикрутити звукову доріжку. прибрати аудіодоріжку з фільму в mov.

Звук - невід'ємна складова будь-якого відеофайлу. Для того щоб до цього файлу прикрутити звукову доріжку, необхідно скористатися спеціальною програмою для редагування відео, наприклад, VideoPad.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму VideoPad, базова версія якої є безкоштовною. Після завершення установки запустіть програму.
2
Натисніть кнопку Add Media («Додати медіафайли») в лівому верхньому кутку екрану. Двічі клацніть на відеофайл, який хотіли б імпортувати. Повторіть цей процес для інших відео та аудіофайлів.
3
Перетягніть кожен відеофайл, який стане частиною готового проекту, в розділ Sequence («Черговість») в правому нижньому кутку екрану. Зробіть те ж саме з аудіофайлом. Початок саундтрека вишикується в лінію з початком відеоряду автоматично.
4
Натисніть кнопку Preview («Попередній перегляд»), щоб побачити і почути результати роботи програми. Це допоможе зрозуміти, які зміни необхідно внести. Після закінчення закрийте вікно попереднього перегляду.
5
Використовуйте повзунки в нижньому лівому куті екрану, щоб зменшувати або збільшувати рівень гучності доданих відеофайлів, а також саундтреку. Можна змішати дві звукові доріжки разом або просто відключити звук в доданому відео. Для відключення звуку натисніть на кнопку в формі динаміка поряд з повзунком «Звукова доріжка».
6
Натисніть значок у формі зірочки поруч з повзунком Soundtrack 1, щоб додати до сандтреку спеціальні ефекти, такі як спотворення або відлуння. Натисніть кнопку Add («Додати»), щоб вибрати ефект. Встановіть параметри цього ефекту, а потім натисніть ОК, щоб застосувати його до звукової доріжки.
7
Клацніть опцію Create Movie («Створити фільм»). Далі виберіть Windows PC в верхній частині екрану. Введіть назву файла, а потім натисніть кнопку Browse («Огляд»), щоб вибрати місце, де він повинен бути збережений. Натисніть OK для збереження відео. Це може зайняти деякий час, залежно від тривалості відео та потужності комп'ютера.