Як зняти напад стенокардії.

Стенокардія - різка біль в серці, яка не проходить протягом невеликого проміжку часу. Під час нападу може підніматися тиск, але воно приходить в норму спонтанно, без прийняття будь-яких засобів. Так як біль у серці може бути передвісником не тільки стенокардії, а й інфаркту, краще викликати швидку, а до її приїзду спробувати зняти напад.
Вам знадобиться
  • - валокордин;
  • - валідол;
  • - корвалол;
  • - нітрогліцерин;
  • - пустирник;
  • - плоди глоду;
  • - мед;
  • - лимони;
  • - часник.
Інструкція
1
Прийміть зручне положення відразу, як тільки відчуєте біль у грудях. Ляжте на правий бік або сядьте, але щоб тіло розслабилося. Відкрийте кватирку або вікно, свіже повітря допоможе полегшити ваш стан. Покладіть під язик нітрогліцерин - це допоможе зняти напад стенокардії. Якщо через 2-7 хвилин полегшення болю не наступило, прийміть ще таблетку нітрогліцерину. Слідкуйте за тим, щоб цей препарат завжди був у вас вдома і в кишені або сумочці, адже напад може трапитися в самий невідповідний момент.
2
рассосіте таблетку валідолу або розчиніть в 50 мл води 20-25 крапель валокордина або корвалолу. Це допоможе вам УЗПО і скоротити серцевий ритм, а також знизити тиск. Приймайте заспокійливі краплі курсами: 15 днів пийте їх, а 15 днів робіть перерву.
3
Пийте седативний чай із трави пустирника. Заварюйте столову ложку в склянці окропу. Так як смак у цієї трави гіркуватий, додавайте в неї перед прийомом столову ложку меду. Випивайте по 50 г 4 рази на день. Якщо пустирник вам не підходить, замініть його плодами глоду або шипшини.
4
Зробіть цілющу суміш з лимонів, меду та часнику. Пропустіть через м'ясорубку, соковижималку або подрібніть блендером 5 лимонів і 3-5 головок часнику (очищеного). Додайте в отриману масу 500 г меду. Щільно прикрийте банку і настоюйте в темному місці близько 2 тижнів. Приймайте по 4 чайних ложки до їди 2-3 рази на добу.
5
Намагайтеся уникати фізичних навантажень, саме вони і є головними винуватцями нападів стенокардії. Не завадить дотримуватися і емоційний спокій. Ведіть розмірений спосіб життя, більше гуляйте на свіжому повітрі, адже тільки так можна зберегти здоров'я серцево-судинної системи на довгі роки.
Корисна порада
Обов'язково пройдіть обстеження у кардіолога. Лікар призначить вам медичні засоби, які допоможуть вилікувати стенокардію.