Як побудувати альтанку для барбекю.

Досить великою популярністю в даний час користується саморобні барбекю. На їх зведення не йде багато часу і коштів. Варто відзначити, користь від такого невеликого будови дуже велика.
Інструкція
1
Встановлюються стаціонарні барбекю з цегли на бетонний стрічковий фундамент. Цегляні стіни повинна бути товщиною в півцеглини. Кладка виконується у формі букви U. Грати для смаження і піддон для деревного вугілля можна встановити або на скоби, які закладаються у шви між цеглою, або на виступи цеглин, покладений у відповідних рядах під прямим кутом до стінки.
2
У безпосередній близькості від зони приготування їжі рекомендується організувати робочу поверхню. Верхня її частина може бути зроблена з фанери або ж дощок. Основна конструкція барбекю може бути розширена. Для цього тільки необхідно спорудити плінтусні стінки, на які спиратимуться нові робочі поверхні. Якщо трохи підняти стінки, то можна організувати стільницю. У підсумку люди зможуть розташуватися в безпосередній близькості від місця приготування їжі.
3
Підготуйте стрічковий фундамент. Використовуйте для цієї мети дошки й розмічальні шнури. Шнури натягуються для позначення положення майбутньої стінки барбекю. Після цього нанесіть кельмою шар розчину на підготовлений стрічковий фундамент уздовж однієї із стінок. Зробіть борозенки на шарі розчину і укладіть перший ряд цегли. За допомогою рівня перевірте його горизонтальність. Потім укладе другий ряд. Починати його краще за все з половинки розколотого поперек цегли. Тим самим ви створите ложковую перев'язку. Продовжуйте укладати наступні ряди. Кожен ряд повинен бути зміщений на півцеглини. На п'ятому ряду сформуйте опорний виступ.
4
Шостий ряд цегли необхідно укладати стусаном. Цеглини будуть виступати з обох сторін стінки. Поверх ряду, у якого виступають цеглини, продовжите кладку стінки в півцеглини, уклавши ще 3 ряди. В результаті повинен утворитися вузький виступ. На нього можна спирати решітку для смаження і піддон для деревного вугілля. Якщо ж під рукою немає піддону достатньої ширини, то для його підтримки можна скористатися металевою поличкою.