Як зробити стильну чоловічу зачіску. Як красиво підняти чубок чоловічу.

Сьогодні мода на чоловічі зачіски так само різноманітна і мінлива, як і на жіночі. Чоловікам дозволено носити волосся будь-якої довжини, фактури і кольору. Тому тепер вони абсолютно вільні у виборі стрижки. Але стрижка - це, як відомо, півсправи, адже необхідно і в домашніх умовах надати їй осудну форму. Так як же зробити стильну чоловічу зачіску?
Інструкція
1
Коротке волосся. При хронічній нестачі часу - найбільш оптимальний варіант. Правда, пофантазувати не вийде, так як максимум, що можна зробити з короткої стрижки, змінити напрямок волосся. Щоб, приміром, укласти коротку чубок набік або підняти вгору, необхідно вдатися до допомоги воску. Він відмінно формує окремі пасма, гострі кінці і прекрасно справляється навіть з самими неслухняними волоссям. Якщо необхідно прибрати пасма назад, то краще скористатися гелем. Тільки не варто захоплюватися, щоб не вийшов ефект зализаною зачіски. Багатьох чоловіків приваблюють короткі стрижки саме через простоту догляду, тим не менш, далеко не всякому така стрижка до лиця.
2
Волосся середньої довжини. Якщо ви - любитель стилю ретро, то кок, як у Елвіса Преслі, можна зробити за допомогою невеликого начосом та пінки для укладання. Якщо необхідна тільки лише стилізація під ретро, то силует кока можна підкреслити хаотичними пасмами, які відмінно сформує віск. Крім того, можна зробити імітацію кока піднятою вгору чубчиком. Якщо ви - любитель класики, то вам цілком підійде стрижка «боб». Укладати її також досить просто: достатньо надати волоссю напрямок від потилиці - на всі боки без проділу. Можна зробити зачіску волосок до волоска: при цьому краще скористатися пінкою для укладання й феном з круглою насадкою-гребінцем. Можна зробити хаотичну укладку: з цією місією відмінно впорається гель або віск. У тому випадку, якщо ви - прихильник екстріму, то зачіска в стилі панк - для вас. Замість класичного гострого ірокеза можна просто вільно укласти пасма волосся у напрямку від потилиці до чола. Нехай вони спадають на обличчя. Допоможуть вам у цьому віск і пінка для волосся. Звичайно, класичні методи укладання ірокеза пивом з цукром ніхто не відміняв, але тоді крім ірокеза ви отримаєте на додачу вельми специфічний запах.
3
Подовжені волосся. Найчастіше таку довжину вибирають чоловіки творчих професій. Таку зачіску можна носити з проділом і чубчиком або без. Надати зачісці ефект легкої розтріпаності допоможе рідина для укладання (спрей) або віск. Чубок можна укласти на обличчя так, щоб вона закривала одне око. Тільки проділ при цьому не потрібен. Волосся потрібно укласти у напрямку від потилиці до чола, виділивши прядки воском. Можна зробити рівний проділ посередині і, злегка окропивши руки рідиною для укладки, прибрати волосся назад, як би погладжуючи себе від вух до потилиці.