Як подарувати подарунок від Діда Мороза.

В чудеса вірять все: і малюки, і дорослі. Новий рік - самий казковий свято, яке з нетерпінням чекають діти. Тому й подарунок дитині потрібно піднести яскраво. Сувеніри хлопцям до Нового року допоможуть зміцнити або, навпаки, зруйнувати крихку дитячу віру в Діда Мороза, а тому пам'ятайте, дорогі батьки, що чудеса для них ви творите самі.
Вам знадобиться
  • подарунок
Інструкція
1
Запросіть додому Снігуроньку і Діда Мороза. Нехай вони послухають пісеньку або віршик у виконанні дитини і подарують йому підготовлений вами подарунок.
2
Можна непомітно підкласти подарунки під ялинку. Пояснити це дія досить просто: приходив Дід Мороз, а ви в цей час спали (або були в гостях).
3
Можна затіяти пошук подарунків за записками: одна прийшла поштою або знайдена на ялинці і показує на місце, де можна знайти другу, і так далі. В останню хвилину подарунки неймовірним чином з'являються під ялинкою, повз яку проходили сто раз і нічого не помітили. Природно, адже вони опинилися там в той момент, коли дитина шукає в іншому кінці квартири останню записку, в якій є вказівка на місце під ялинкою.
4
Ви можете заховати подарунки в різних місцях і запропонувати дитині знайти їх за допомогою підказок «холодно - гаряче». Так як вся площа кімнати виявиться утикана «гарячими» місцями, клімат мінятиметься навіть при сантиметровому відхиленні від курсу, що додасть грі додатковий азарт.
5
Дитина може отримати подарунок поштою в самій «справжньої» посилці, яка попередньо оформлена за всіма нормами поштової справи: з адресою, ім'ям дитини і реквізитами відправника: «Північний полюс, Дід Мороз ...».
6
Розтягніть задоволення від отримання невеликих подарунків на всі канікули. Нехай щоранку дитина знаходить на ялинці новий подарунок. Відшукати сюрприз серед іграшок та гірлянд не просто, але навряд чи є дитина, яка буде скаржитися на цю обставину. Але можна попросту підвісити до ялинки яскравий мішечок, в якому знайти подарунки не представить праці.
7
Запропонуйте дитині екстремальний пошук подарунків. Наприклад, вони викрадені і заховані, про що говориться в листі, отриманому поштою. Їх необхідно розшукати і врятувати, наприклад, відбивши у сусідів, відкопавши в заметі або діставши з буди злий собаки.
8
Нанесіть на своєрідній карті хрестиками місця, де знаходяться подарунки. Але спочатку карту буде потрібно відновити, т.к. її пошкодила заздрісна Баба Яга або злий Кощій Безсмертний.
9
Зробіть гірлянду з кульочків з сюрпризами. Діти повинні розгортати по одному кульочки, смикаючи за мотузочку, на якій вони закріплені, - і з-за ширми з'являється наступний. Дорослий повинен стежити, щоб мотузочка не заплутатися. Іноді замість кульочків повинні з'являтися записки, прив'язані до гірлянді: «Не квапся! «Може бути достатньо? ..», «Подарунків залишилося мало», «Маша, навіщо тобі стільки?», «Вам ще не набридло?». Коли сувеніри закінчаться, на кінці мотузочки повинна приїхати остання записка: «Більше немає сил, втомився. Приходьте на наступний рік. Дід Мороз ».
10
Можна заховати подарунки один в одного. Приміром, залізниця, вагончики якої під зав'язку заповнені симпатичними дрібницями, або ковзани, а в них заховані м'які іграшки.
Корисна порада
Зберіть в одну купку багато дрібних подарунків і влаштуйте веселу «риболовлю». Нехай хтось із дорослих сховається за ширмою, а дитина закидає за неї вудку і з захопленням витягує то цукерку, підвішену за гачок, то книжку, то м'яку іграшку. Головний сувенір попадеться на вудку найостаннішим.