Як привітати сестру на весіллі. привітати з весіллям сестричку.

Весілля - довгоочікуване, урочисте і водночас хвилююча подія не тільки для самих молодят, але і для їхніх родичів. Брат або сестра нареченої завжди дуже раді за неї і хочуть зробити хороший подарунок, який буде приємним і незабутнім.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з тим, який подарунок ви хотіли б зробити: той, що підійде тільки вашій сестрі, або той, який стане в нагоді молодій сім'ї в цілому.
2
Якщо ви дотримуєтеся першого варіанту, то можете вибрати річ, яка залишиться у нареченої на довгу пам'ять про вас і про весілля. Приміром, купите для неї гарне прикраса: сережки, ланцюжок або браслет. Цей подарунок буде дуже хороший, якщо ви знаєте смаки та уподобання нареченої. Якщо ж ви не дуже впевнені в тому, що саме вибрати, можете подарувати сестрі сертифікат на покупку ювелірної прикраси.
3
Якщо у вас з сестрою є якийсь особливий для вас двох момент в житті чи традиція, подаруйте їй річ, яка нагадає їй про це, адже скоро вона стане членом нової родини і віддалиться від вас, а такий зворушливий презент буде постійно нагадувати їй про вас і про її дитинство.
4
Організуйте відпочинок для своєї сестри після святкових днів і подаруйте їй сертифікат в спа салон або салон краси.
5
На весілля найчастіше підносять такі подарунки, які будуть корисні для життя молодої сім'ї. Якщо ви теж вирішили придбати для сестри що-небудь подібне, по можливості заздалегідь домовтеся з іншими гостями, щоб не вийшло два однакових подарунка. Найкраще дарувати якусь побутову техніку, вона завжди знадобиться в господарстві, а грошей на покупку таких досить дорогих речей іноді може і не бути, особливо в молодих сім'ях. Якщо цей варіант вас не влаштовує, купите молодятам набір якісних пледів з натуральної вовни або яку-небудь річ для будинку.
6
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатніми матеріальними засобами або можете скинутися з іншими родичами і друзями, купите молодятам путівку у весільну подорож - такий подарунок вони точно запам'ятають на все життя і будуть дуже вдячні. Виберіть романтичний тур, такі послуги сьогодні надаються в деяких великих агентствах.
7
Хорошим подарунком може стати і красиво оформлений весільний альбом або велика рамка для першої спільної фотографії подружжя. Можна також подарувати їм подушки-думки або сервіз, на якому буде розміщено фото закоханої пари.
8
Згадайте, бути може, ваша сестра про щось мріяла і розповідала вам свої заповітні бажання. Якщо є можливість, спробуйте здійснити це, адже весілля - це чудовий день, і заради того, щоб порадувати наречену, варто постаратися.
9
Не забудьте доповнити подарунок красивою листівкою і букетом квітів. Якщо ви хочете, щоб ваші квіти виділялися із загальної маси і теж запам'яталися сестрі, замовте незвично оформлений букет. Він може бути виконаний у формі серця, а деякі флористи вміють створювати справжні скульптури з квітів. Фігурка у вигляді лебедів з білосніжних хризантем, ромашок, троянд і лілій прекрасно підійде для весілля. Якщо у вас немає можливості замовити цей досить дорогий подарунок або ви не можете знайти фахівця, який вам допоможе, в будь-якому квітковому салоні можна оформити гарний кошик з квітами. Цей подарунок буде не тільки запам'ятовується, але і корисним, адже основу для такого букета можна буде використовувати і для того, щоб самостійно робити красиві композиції з квітів.