Як розкрутити ательє. Як залучити клієнтів в ательє.

Ви нещодавно відкрили ательє і не знаєте, як залучити велику кількість клієнтів? Як створити ефективну рекламу свого бізнесу? Давайте розглянемо можливі варіанти розкрутки ательє.
Інструкція
1
Рекламуйте послуги свого ательє через газети, радіо та інші доступні засоби масової інформації. Можливе створення рекламних листівок з докладним описом переваг саме вашого ательє.
2
Співпрацюйте з магазинами, що торгують тканинами і пошивочного приладдям. Можна посадити своїх приймальників замовлень в подібні магазини.
3
Виготовте яскраві привабливі візитки свого ательє, залиште їх у магазинах одягу. Наприклад, в магазині, що спеціалізується на продажу брюк, попросіть продавців використовувати наступний мовної модуль: «У цьому ательє команда майстрів-професіоналів швидко і якісно надасть вам допомогу по підшиваючи брюк, а також допоможе вирішити інші проблеми з пошиття та ремонту одягу».
4
Відкрийте свій фірмовий магазин дизайнерського одягу, який називатиметься так само, як і ательє, наприклад, іменем господині. Такий крок дозволить виробляти пошиття одягу не тільки на замовлення, а й на вітрину салону, запобігши простий робочого персоналу.
5
Створіть сайт свого ательє в інтернеті. На ньому ви можете детально розповісти про послуги, надати інформацію про працюючих у вас майстрах, помістити фотографії готової продукції. Не забудьте вказати адресу та телефони вашого ательє.
6
Зробіть інтернет-магазин своєї пошивної продукції. Уявіть каталог товарів з докладним їх описом і можливістю замовлення з доставкою додому. Для залучення клієнтів можна встановити систему знижок.
7
Запропонуйте свої послуги будь-якої фірмі або корпорації з пошиття одягу для співробітників в єдиному корпоративному стилі. Наприклад, для працівників мережі магазинів або аптек, у яких є єдина робоча форма.
8
Влаштовуйте різні знижки на вартість послуг свого ательє, наприклад: в залежності від сезону, на той чи інший вид одягу.