Як зберігати фарш. м'ясний фарш заморожений.

Фарш є продуктом, який входить до складу найрізноманітніших страв: пельмені, голубці, котлети, рулети, пироги ... У багатьох сучасних господинь не виникає питання про те, що можна приготувати з фаршу, але зате багатьох хвилює питання про те, як правильно зберігати даний продукт.
Інструкція
1
Якщо ви придбали фарш декількох видів, то зберігайте їх обов'язково в різних чашках, закривши харчовою плівкою або поліетиленовим пакетом. Це важливо, щоб не відбувалося контакту з іншими продуктами і запахами. Не піддавайте фарш повторному заморожуванню, через це його смакові якості сильно погіршуються. Тому відразу розділіть його на потрібні вам порції, щоб уникнути розморожування і подальшого заморожування.
2
Термін придатності м'ясного фаршу залежить від ступеня його охолодження, тобто фарш, температура зберігання якого від +2 до +6 градусів, не можна зберігати більше 12 годин. Заморожений при температурі - 12 градусів можна зберігати до 30 діб. До 3-х місяців можна зберігати фарш, заморожений при температурі - 18 градусів.
3
Якщо ви придбали заморожений фарш і розморозили його, то використовуйте продукт повністю. Фарш, який упакований в пластиковий контейнер, не розкривайте до того часу, поки він вам не знадобитися.
4
Якщо ви купили охолоджений фарш і хочете самостійно його заморозити, то зробіть це одразу ж, оскільки у охолодженого фаршу дуже короткий термін зберігання. А ви ж не знаєте, скільки він до цього перебував на прилавку магазину. Заморожуйте фарш такими порціями, які ви зможете використовувати повністю при приготуванні якого-небудь блюда. На кожному пакетику напишіть дату фасування, це допоможе вам визначити ступінь свіжості і термін зберігання продукту.
5
Бажаючи з заморожені фарші приготувати якусь страву, размораживайте його заздалегідь, приблизно за добу до приготування. Крім того, розморожувати фарш рекомендується, помістивши в холодильник, це не дозволить розмножуватися бактеріям так швидко, як це відбувається при кімнатній температурі. Та й фарш буде більш свіжим і соковитим.