Як відновити колір речей. повернути колір чорної речі.

Незалежно від того, з якої тканини була виготовлена одяг, з часом вона блідне. Напевно, багато дівчат страждали від цього. Однак не варто позбавлятися від полюбилися речей. Є кілька способів повернути улюбленої кофтинці або платтю початковий колір. Навіть якщо це не спрацює, спробувати варто.
Інструкція
1
Спосіб, за допомогою якого можна повернути колір улюбленої одягу, залежить від її кольору. Так що заздалегідь розсортуйте побляклі речі на кілька партій.Начніте з синіх і червоних тканин. Прополощіть їх у воді, в якій заздалегідь розчиніть звичайну питну соду в пропорціях 1 ложка на 1 літр.
2
Одяг неяскравих відтінків (бежевий, кремовий, коричневий) виперіть і обполосніть.
3
Потім помістіть в розчин, виготовлений з чайної заварки. Залежно від того, якого ефекту ви хочете домогтися, відрегулюйте фортеці відвару. При бажанні цій процедурі піддайте колготки, домігшись більш насиченого відтінку.
4
Для того щоб повернути колір рожевим тканинам, влийте в воду для ополіскування нашатирний спирт. Якщо одяг блакитного або ніжно-червоного кольору вимагає оновлення, додайте трохи оцту.
5
В тому випадку, якщо вицвіла одяг, яка була вишита нитками, замочіть її у воді, в якій попередньо розведіть 2 чайні ложки простий солі (у розрахунку на 1 літр).
6
Після цього виперіть її милом у воді кімнатної температури. Обов'язково висушіть одяг і пропрасуйте. Робіть це з виворітного боку.
7
Чорні тканини вимагають індивідуального підходу. Перед останнім полосканням додайте у воду трохи солі або розчин тютюну. Зробити його можна таким способом: 15 грам тютюну розбавте літром кип'яченої води. Після прання протріть всі речі щіткою, змоченою в такому ж розчині. Аналогічний ефект досягається за допомогою відвару горіхової шкаралупи. Як не дивно, але туш, розбавлена в воді для полоскання також здатна повернути чорному одязі її колишньої колір.
8
Звичайно, багатьох може налякати подібний рада. Якщо ви не хочете ризикувати, просто віднесіть улюблений одяг в найближчу майстерню. Там фахівці без праці швидко і якісно допоможуть повернути вашим речам їхньої колишньої колір.