Як випрямити хімічну завивку.

Хімічна завивка дозволяє волоссю тримати прекрасну форму досить тривалий час. Її недолік полягає в шкоді, який вона заподіює волоссю. Однак іноді все-таки виникає бажання позбутися її і знову отримати пряме волосся.
Вам знадобиться
  • Утюжок-випрямляч для волосся, фен, фіксуючі засоби для волосся, гроші на відвідування салону краси.
Інструкція
1
Використовуйте хімічний спосіб розпрямлення волосся. Ця процедура проходить в салоні. Спочатку на пасма майстер наносить спеціальний склад, а потім починає щіткою випрямляти їх, фіксуючи при цьому їх гелем або лаком по всій довжині. Недоліком цього способу є шкоду, яку він завдає волоссю. Тому жінкам зі слабкими або січеться волоссям застосовувати його не рекомендується.
2
Використовуйте БІО-випрямлення волосся. Цей спосіб також може зробити професійний майстер. На сьогоднішній день він є найбільш щадним для волосся методом випрямлення, тому що не містить аміаку і тиогликолевой кислоти, забезпечуючи при цьому довгострокове випрямлення. Але й застосовують його далеко не скрізь, а ціна його досить висока.
3
Використовуйте термічний спосіб. Перевага даного методу полягає в тому, що його можна застосовувати як в салоні, так і в домашніх умовах. Порівняно з хімічним, цей спосіб також більш щадний. Для цього використовується спеціальний праску-випрямляч для волосся, який за допомогою високої температури допомагає домогтися бажаного ефекту. Краще всього вибрати апарат з керамічною поверхнею, так як він приносить менше шкоди для волосся. Захопіть праскою невелике пасмо і проведіть приладом по всій довжині волосся, починаючи від кінчиків. Не залишайте праску надовго на одному місці, інакше ви можете спалити волосся. Після того, як процедура буде закінчена, закріпіть результат спеціальними засобами, наприклад воском, лаком, мусом або гелем. Недолік даного методу полягає в тому, що після кожного миття голови цей метод доведеться повторювати.
4
Використовуйте фен для випрямлення волосся. Для більш тривалого ефекту застосовуйте бальзам, крем або засоби для укладання. Нанесіть обраний засіб по всій довжині волосся. Тепер можна підсушити їх феном, злегка натягуючи прядки. Даний метод також не можна назвати довгостроковим, його доведеться повторювати після кожного миття голови.