Як вирівняти шафа. Як вирівняти дверцята шафи.

Досить часто виникає необхідність у кріпленні і регулюванню дверцят шаф. Робиться це найчастіше після переїзду. Встановити і відрегулювати дверки шафи досить просто. Однак необхідно мати уявлення про цю справу.
Інструкція
1
Також іноді виникає проблема, яка пов'язана із зривом дверцят кухонних шаф з петель. Необхідно для початку розібратися, в чому справа. Потім уже можна переходити до усунення несправності. У більшості випадку потрібно зробити тільки лише регулювання шарнірів.
2
Зверніть увагу, дверцята, які закріплені на петлях з тарілчастими шарнірами, розорюються на певний кут. При закриванні шарніри починають «тягнути» дверне полотно. Даний механізм розрахований так, що двері при відкриванні не заходить за бічну сторону шафи. Це може відбуватися на звичайних рояльних петлях. Конструктивна користь петель з шарнірами очевидна. У звичному наборі кухонних меблів встановлені такі дверцята, які утворюють суцільну, без пазів, поверхню. Дана особливість дозволяє раціонально використовувати наявну площу.
3
Меблеву петлю з шарнірами необхідно кріпити до внутрішньої бічній стороні шафи. Тарільчасте шарнір повинен сидіти дуже точно. Для його монтажу необхідно мати так зване кільцеве свердло. У нього є загострений наконечник, який виступає центральним напрямних. Ножі будуть фрезерувати тарельчатой отвір дуже рівномірно і гранично точно. Оскільки у всіх тарілчастих шарнірів діаметр 35 міліметрів, має сенс придбати це спеціальне свердло.
4
Потрібно визначити розташування дверцята. Зверніть увагу на те, щоб вгорі і внизу була невелика щілина. Вона необхідна для вільного відкривання і закривання дверцят. За допомогою шаблону потрібно розмітити отвори для шурупів. У них потім необхідно проробити тарельчатой отвір необхідної глибини. По розмітці закріпіть монтажну пластину. Шуруп внизу праворуч після вирівнювання затягують останнім.
5
На цьому стрічковому важелі є три гвинта. Регулювання проводиться за допомогою середнього гвинта. Саме в стрічковий важіль вбудований механізм регулювання. Три гвинти дозволяють здійснювати переміщення дверцята в трьох площинах.