Як позбутися від плям після солярію. Як позбавиться від пігментних плям на тілі від солярію.

Сьогодні багато жінок відвідують солярії, бажаючи мати рівний загар цілий рік. Однак при занадто частих відвідинах або занадто довгих процедурах на шкірі можуть виступити пігментні плями, боротися з якими досить складно.
Інструкція
1
Насамперед, якщо після відвідування солярію на вашому тілі з'явилися пігментні плями, відмовтеся від подальших сеансів хоча б на час лікування. Не засмагати під сонцем і носите закритий одяг, а також користуйтеся спеціальними захисними кремами.
2
Обов'язково зверніться до лікаря. Він проведе необхідне обстеження і з'ясує справжні причини появи пігментації на вашій шкірі, після чого призначить правильне лікування. Пам'ятайте про те, що застосовувати препарати і користуватися засобами для боротьби з пігментними плямами можна тільки під контролем фахівця.
3
Для видалення пігментації існують різні відбілюючі крему і мазі. В і склад може входити ртуть або речовини, здатні викликати алергічну реакцію, тому перед застосуванням нанесіть невелику кількість засобу на шкіру з внутрішнього боку зап'ястя. Якщо у вас не з'явилося подразнення, свербежу, висипу або почервоніння, можете користуватися ці кремом.
4
Косметологи і дерматологи рекомендують вибирати відбілюючі засоби на основі жирних кремів, оскільки вони не містять воду (їх контакт з водою може викликати різні реакції на шкірі) і не так токсичні. Пам'ятайте про те, що при застосуванні таких мазей вмиватися водою не можна - користуйтеся спеціальними тоніком, лосьйонами або кислим молоком.
5
Існує також безліч народних рецептів відбілювання шкіри за допомогою натуральних засобів. До складу таких масок зазвичай входить лимонний сік або цедра, настій бузини, капустяний сік, яєчний білок, мед.
6
Якщо косметичні відбілюючі засоби не допомагають вам впоратися з пігментними плямами, лікар може порадити пройти хімічний пілінг. Процедура ця заснована на застосуванні кислот, які обпалюють верхній шар шкіри, в результаті чого він видаляється разом з усією пігментацією. Вартість хімічного пілінгу в різних салонах і центрах варіюється від двох до чотирьох тисяч рублів.
7
Ще одна процедура, яку можуть запропонувати вам фахівці, лазерна шліфовка особи. Дія її схоже з хімічним пілінгом, але для такого методу використовується лазер, а не кислота. Коштує вона на порядок дорожче, ніж пілінг, але зате набагато ефективніша і менш небезпечна. Крім того, відновлення шкіри після такої процедури пройде як мінімум в два рази швидше, ніж після використання кислот.
8
Один з новітніх методів боротьби з зайвою пігментацією - фототерапія. Під час цієї процедури шкіра не пошкоджується, на відміну від двох попередніх. Дистанційні таким способом пігментні плями, за умови дотримання рекомендацій лікаря, більше не з'являться, а відновлення кольору обличчя відбувається всього за пару днів.