Як видалити документ з черги в друк. Як видалити печатку із документа.

Бувають випадки, коли при відправці певної кількості документів на друк один або декілька з них потрапляють в список помилково. На щастя, зовсім не обов'язково витрачати папір на непотрібні тексти або зображення, адже зайвий документ можна просто видалити з черги на друк.
Інструкція
1
Щоб видалити документ з черги на друк, через меню «Пуск» викличте вікно «Принтери і факси». Якщо у вас встановлений тільки один принтер, виберіть його. Якщо кілька - виберіть той, на який ви відправили документ. Клікніть по потрібному значку лівою кнопкою миші або клікніть по ньому правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть команду «Відкрити». Відкриється нове діалогове вікно з назвою вашого принтера.
2
У вікні виділіть документ, який ви хочете видалити з черги на друк, лівою кнопкою миші. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Документ». У випадаючому меню виберіть команду «Скасувати», дочекайтеся, поки виділений документ зникне зі списку, закрийте вікно, натиснувши на значок Х в правому верхньому куті вікна.
3
Щоб видалити всі документи з друку, з пункту «Принтер» виберіть команду «Очистити чергу друку» та підтвердіть дію. Якщо у вас встановлений мережевий принтер, і документ на друк ви відправляли з іншого комп'ютера (а не з того, до якого принтер підключений), видалити документ з черги на друк ви зможете тільки з того комп'ютера, до якого підключений принтер.
4
Щоб тимчасово призупинити друк, у верхньому рядку меню вікна з назвою вашого принтера виберіть пункт «Документ» і команду «Призупинити». Те ж саме можна зробити і з вікна «Принтери і факси»: клікніть по значку потрібного принтера правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Призупинити». Щоб потім повернути принтер в робочий стан задайте команду «Відновити друк».
5
Щоб принтер тимчасово роздруковував документи, з вікна «Принтери і факси» клікніть на його значку правою кнопкою миші і в випадаючому меню натисніть на рядок «Відкладене друк» - опис стану принтера при цьому зміниться з «Готовий» на « не підключений ». Щоб відновити початковий стан, виберіть у спадному меню команду «Використовувати принтер в оперативному режимі».
Часто буває так, що відправили безліч документів на друк , а з принтера нічого не друкується. Особливо це актуально при друку в локальній мережі або при друку на мережевий принтер, який стоїть в іншому кабінеті. Відразу ж виникає питання, що ж робити? Якщо у вашій організації в штаті є спеціальний співробітник, так званий системний адміністратор, то, звичайно, краще покликати його. Але якщо його немає або така проблема сталася у вас вдома, тоді прочитайте дану статтю і самі «відремонтуйте» свій комп'ютер.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Скасувати», розташовану на самому принтері або в діалоговому вікні на екрані. Цей спосіб найпростіший, але він не завжди допомагає. І не на всіх принтерах є можливість відміни друку. Якщо цей спосіб вирішив вашу проблему, то інші способи не потрібно використовувати.
2
Якщо наведений вище спосіб не допоміг або кнопки «Скасувати» немає на вашому принтері, то спробуйте відключити живлення принтера. Живлення вимикається спеціальним тумблером, кнопкою і т.д., це залежить від конкретної моделі принтера. У деяких моделей принтерів така процедура призводить до очищення черги друку. Якщо цей спосіб вирішив вашу проблему, то інші способи не потрібно використовувати.
3
3. В залежності від налаштувань вашої операційної системи Windows XP меню «Пуск» може відрізнятися. Відкрити «Панель управління» можна двома способами: - Пуск -> Налаштування -> Принтери і факси. Цей спосіб використовується, якщо у вас меню налаштоване стандартним способом.- Пуск - Принтери і факси. Цей спосіб застосовується в тому випадку, коли меню не класичне, і в ньому всі пункти розташовані в два стовпчики.
4
У меню «Пуск» необхідно вибрати пункт «Виконати», і ввести команду «control printers», і натиснути кнопку ОК.
5
У знову вікні необхідно знайти значок принтера. Цей значок буде містити назву вашого принтера, як він називається в операційній системі. Далі необхідно натиснути правою кнопкою миші на цьому значку, і вибрати команду «Відкрити».
6
У вікні необхідно знайти стовпчик «Документ», і вибрати завдання, яке потрібно скасувати. Натисніть правою кнопкою миші, на цьому завданні, і виберіть зі списку команд, команду «Скасувати».
7
Якщо ви хочете повністю очистити чергу друку, тобто видалити всі завдання на друк , тоді з меню «Принтер» необхідно вибрати команду «Очистити чергу друку».
Корисна порада
Якщо ви використовуєте мережевий принтер, то вам знадобляться права адміністратора. Якщо у вас немає прав адміністратора, тоді доведеться кликати на допомогу системного адміністратор вашої організації.