Як виміряти ногу дитини.

Щоб підібрати взуття для малюка, необхідно з точністю до міліметра знати розмір його ноги. Спиратися в даному випадку необхідно тільки на об'єктивні чинники, тому що в противному випадку дитина будт відчувати дискомфорт в неправильно підібраного взуття. Виміряти ногу дитини можна простими і перевіреними способами.
Інструкція
1
Важливо пам'ятати, що вимірювання ноги у малюка потрібно виробляти в положенні стоячи, з - за того що під вагою тіла збільшується довжина. Саму процедуру треба проводити ввечері, в цей час розмір ноги максимальний завдяки припливу крові до нижніх кінцівок. Перед вимірюванням надіньте на ніжки дитини шкарпетки, це необхідно для подальшого підбору взуття. Вимірюйте в обов'язковому порядку обидві ноги і згодом керуйтеся великими показниками вимірювань. Результати вимірювання округляйте в більшу сторону, тому що інакше можуть виникнути проблеми при виборі взуття.
2
Виміряйте ногу дитини шляхом отримання малюнка контуру стопи. Для цього встановіть ногу крихти на лист картону, що лежить на гладкій поверхні і обведіть стопу олівцем. Після цього виміряйте контур від п'яти до носка і отримаєте довжину стопи дитини. Певна довжина буде відповідати конкретному розміром, і ви зможете без зусиль підібрати зручне взуття.
3
Найбільш точним і інформативним способом є вимірювання мокрого сліду дитини. Для цього попередньо намочіть стопи малюка, після чого поставте мокру ногу на білий аркуш паперу. В результаті цієї процедури ви отримаєте відбиток стопи, який можна без праці виміряти і отримати необхідні дані. Крім розміру ноги даний спосіб інформує батьків про структуру стопи дитини, її товщині і підйомі. Це допоможе більш точно підібрати необхідну взуття, а також під час запобігти таке захворювання, як плоскостопість, яке при несвоєчасному лікуванні може зробити згубний вплив на розвиток хребта дитини.
Не завжди представляється можливість взяти малюка з собою в магазин за покупками. Але перш, ніж купити взуття для дитини , вам потрібно знати розмір його ноги . Можна дізнатися параметри його ніжки за допомогою простих методів.
Інструкція
1
Щоб виміряти ніжку малюка, поставте її на чистий аркуш паперу і обведіть контур стопи. Робіть це ближче до вечора, т. К. Навіть у маленьких дітей нога до кінця дня може трохи набрякати, так ви отримаєте більш точні цифри. Коли ви прийдете в магазин і підберете взуття, прикладіть устілку від цієї моделі на контур ноги вашого малюка. Майте на увазі, що це «чистий» розмір без урахування шкарпеток і хутряних устілок у разі купівлі зимових чобітків. Тому краще взяти взуття на розмір більше. При покупці обов'язково враховуйте не тільки довжину, але і ширину стопи.
2
Точний розмір обчисліть за табличними даними. Взуття 16 розміру відповідає довжина стопи від кінчика великого пальця до п'яти рівна 10 см, 17-10,5 см, 18-11 см і т. Д. Збільшення на розмір відбувається відповідно кожні 0,5 см. Якщо ліва стопа трохи відрізняється від правої , орієнтуйтеся на великі цифри.
3
Для підбору взуття важливо знати ще інформацію про підйом стопи. Зробіть відбиток мокрого сліду ноги дитини, для цього намочіть ніжку і прикладіть до листка паперу. За цими даними можна вчасно розпізнати плоскостопість і вжити заходів. Для зменшення плоскостопості підбирайте для дитини взуття з ортопедичними устілками, а також періодично показуйте його лікаря-ортопеда. При несвоєчасно розпочатому лікуванні ця патологія може призвести до порушень розвитку хребта, неправильного розподілу навантаження на скелет і т. Д.
4
Можна зробити розрахунок розміру взуття по довжині стопи наступним чином. Виміряйте довжину стопи дитини від кінчика великого пальця до п'яти і розділіть отриману цифру навпіл. Наприклад, довжина стопи 17, половина становить 8,5. Округліть в більшу сторону до 9, і додайте до вихідних даних. Виходить 26, це і буде розміром взуття.
5
Врахуйте, що отримані дані відповідають російській системі розмірів взутті. Якщо ви замовляєте черевички або туфельки для вашого малюка де-небудь у Європі чи Сполучених Штатах, спочатку звірте з їх таблицею розмірів. Такі дані є в зарубіжних взуттєвих магазинах, як звичайних, так і працюючих через інтернет.
Зверніть увагу
Вимірюємо свою ногу правильно. Перед тим, як приступити безпосередньо до вимірювань - кілька корисних порад. Вимірювання найкраще проводити в кінці дня, коли розмір ноги збільшується через припливу крові. Олівцем обводьте ступню. Олівець повинен знаходитися в строго вертикальному стані, не втрачаючи контакту зі ступень. Виміряйте відстань між крайніми по довжині точками креслення. (Рис. 2). Округліть отримане значення до більшого.
Корисна порада
Як визначити розмір і повноту. Щоб оптимально підібрати модель взуття, необхідно знати два основні параметри: довжину стопи і повноту. Різниця між розмірами 5 мм. * При вимірі Ваших стоп описувати Ваші стопи ніг як чіп, тобто починайте описувати ноги з Рекомендуємо виміряти обидві ноги і за основу взяти найбільший результат.Карандашом обводьте ступню.Карандаш повинен знаходитися в строго вертикальному стані, не втрачаючи контакту зі ступней.Ізмерьте відстань між крайніми по довжині точками креслення. (рис. 2).