Як в'язати боксерські бинти.

Боксери знають, наскільки важливо вміти належним способом намотувати боксерський бинт на кисті рук. Правильно намотані, вони захищають руки від травм, особливо при тренуваннях без рукавичок, вбирають вологу та не дають рукавичок намокнути зсередини.
Інструкція
1
Правильний бинт повинен мати довжину не менше 3,80 м. Вибирайте бинт з натуральної бавовни від виробників з репутацією: Dan-Sport, Top Hill, Green Hill, Everlast. Багато боксерів воліють так звані мексиканські бинти, зроблені з еластичної марлі. У них зручна система фіксації за допомогою спеціальних гачків і петель.
2
Зверніть увагу на варіант бинтування кисті бинтом з петлею. Помістіть в петлю бинта великий палець. Тепер простягніть бинт уздовж тильної сторони кисті в напрямку від великого пальця. Оберніть навколо зап'ястя 2-3 рази. Він повинен комфортно облягати обгорнуті місця, не утворюючи складок.
3
Тепер направте еластичну стрічку по тильній стороні кисті від великого пальця до мізинця і кілька разів обмотайте руку - це повністю зафіксує суглоби пальців. Пальці бинтуйте від мізинців: проведіть бинт між мізинцем і безіменним пальцем.
4
Тепер оберніть бинт один раз навколо зап'ястя, перейдіть з тильного боку до великого пальця і оберніть бинт ще раз навколо нього. Зробіть «вісімку» і проведіть еластичну стрічку навколо тильної сторони руки між великим і вказівним пальцями. Частину бинта обмотайте навколо зап'ястя і зафіксуйте липучкою. Стрічка повинна міцно тримати зап'ястя, але при цьому не заважати рухам руки.
5
Намотка бинта без петлі відрізняється лише кількома моментами. Затисніть кінець бинта між вказівним і великим пальцями. Тепер ведіть бинт по першим суглобам пальців з тильної сторони кисті, переходячи на долоню між великим і вказівним пальцями.
6
Оберніть еластичну стрічку навколо кисті кілька разів і ведіть його по тильній стороні до зап'ястя. Зробіть оборот навколо зап'ястя, захопіть великий палець і зробіть один оборот навколо нього.
7
Тепер знову ведіть бинт через верхню частину руки до зап'ястя. Зробіть 2-3 обороту навколо великого пальця і переходите на перші суглоби пальців кисті. Вільний кінець бинта розірвіть на дві частини і зав'яжіть петлею.
Зверніть увагу
Намотка робить кулак міцніше і жорсткіше, попередньо бинт можна посипати тальком.
Корисна порада
Пам'ятайте, бинтувати руки краще самостійно - тільки в цьому випадку ви зможете контролювати натяг еластичною стрічки: при тугий бинтування руки оніміють, при занадто слабкою - травмуються.