Як написати запрошення.

Найчастіше в нашому житті трапляються події, на які необхідно запросити людей - будь то рядові неофіційні заходи або офіційні прийоми. В таких випадках необхідно сповістить потрібних людей про те, що вони запрошені, а зробити це можна, якщо грамотно написати запрошення, відповідно до певних правил і нормами залежно від виду та стилю самої події.
Вам знадобиться
  • • Комп'ютер
  • • Текстовий редактор
Інструкція
1
У самому верху запрошення розмістіть картинку, яка є логотипом організатора даної події, якщо їх декілька - скомпонуйте їх так, щоб вони виглядали гармонійно.
2
В найперших рядках повинно перебуває звернення згідно статусу, в офіційних випадках - це «Шановні добродії», якщо це приватне запрошення - то вказується прізвище, ім'я та по батькові особи, яку запрошують.
3
Далі вкажіть безпосередньо назва заходу та мета даного тексту - те, що ви запрошуєте вищевказаних осіб на подію, яке ви проводите, тут же вкажіть, у скільки і де відбудеться захід.
4
Складіть короткий анонс заходу - хто проводить, чому, навіщо, що це дасть потенційним відвідувачам, навіщо їм відвідувати саме цей захід, яку користь їм це принесе? Всі ці питання мають бути висвітлені в короткому анонсі, який є основним пунктом в тексті запрошення.
5
У наступному абзаці вкажіть умови присутності - платне участь або ж безкоштовне, чи є необхідна форма одягу, що необхідно для підтвердження участі. Також вкажіть список інформаційних ресурсів, контактних осіб та способів отримання додаткової інформації про даний захід.
6
Завершіть ваше запрошення підписом або надрукованими прізвищем та ініціалами особи, яка запрошує - це або відповідальний за захід, або керівник організації, яка влаштовує захід.
Зверніть увагу
Не переборщити з величиною тексту - максимально допустима величина - це одна сторінка формату А4!
Корисна порада
Запрошення має бути витримано в єдиному стилі!