Як застосовувати небулайзер.

Хворіти завжди неприємно. Погане самопочуття, кашель, температура, нежить - це симптоми стандартної застуди. Однак якщо температура і нежить проходять за кілька днів, то кашель може залишитися навіть на кілька тижнів, завдаючи незручності вам і оточуючим. Якщо звичайні засоби від кашлю не можуть допомогти, то на допомогу прийде небулайзер - спеціальний пристрій для потрапляння ліків безпосередньо в бронхи та легені.
Інструкція
1
Перед інгаляцією ретельно вимийте руки, адже на шкірі рук можуть бути патогенні мікроби. Зберіть всі частини небулайзера відповідно до інструкції. Влийте 2 мл фізіологічного розчину і кілька крапель попередньо підігрітого до кімнатної температури лікарського засобу в стаканчик небулайзера. Не рекомендується використовувати лікарські засоби на основі олії і частки, наприклад, настої трав.
2
Закрийте апарат і приєднайте лицьову маску. Далі з'єднайте небулайзер і компресор за допомогою шланга. Увімкніть компресор і проведіть процедуру протягом 7-10 хвилин, поки препарат повністю не витратиться. Дихати слід глибоко і рівно. Після глибокого вдиху слід затримати дихання на 2 секунди, після чого зробити видих через ніс, це допоможе лікарського препарату проникнути в глибокі відділи дихального тракту. Якщо вас турбують захворювання носових шляхів, то інгаляцію слід проводити, вдихаючи і видихаючи препарат носом.
3
Після інгаляції необхідно прополоскати рот водою. Далі вимкніть компресор, від'єднайте небулайзер і розберіть його на складові частини. Акуратно промийте всі частини апарату гарячою водою або слабким (15%) содовим розчином. З періодичністю раз на тиждень небулайзер необхідно дезінфікувати, наприклад, 10-хвилинним кип'ятінням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s3UtiwvxTKY
Зверніть увагу
Інгаляції необхідно проводити не раніше ніж через 1,5-2 години після прийому їжі або фізичної треніровкі.На весь час лікування інгаляціями забороняється куріння. У виняткових випадках рекомендується відмовитися від куріння до і після інгаляції протягом години.
Корисна порада
Часте глибоке дихання може викликати запаморочення, тому необхідно епізодично переривати ненадовго інгаляцію.Інгаляціі необхідно приймати в спокійному стані, не відволікаючись, і в одязі, не стискує шию.