Як влаштуватися в Адідас.

«Адідас» - одна з найбільших фірм на ринку роздрібної торгівлі. Тут, якщо докласти достатньо зусиль, можна зробити чудову кар'єру. Але, перш ніж пробиратися до зірок, потрібно спочатку потрапити в штат.
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет. На сайті фірми ви зможете ознайомитися з порадами, які дає компанія здобувачам. Вам буде запропонована інформація про те, що являє собою фірма і ваш потенційний колектив, як проходить співбесіду, яким чином до нього готуватися і як слід виглядати.
2
Скористайтеся графою «пошук вакансій». Вам потрібно буде вибрати країну, місто та бажану роботу. Перед вами відкриється список вакантних місць до вимог до кандидатур і списком їх посадових обов'язків.
3
Зателефонуйте в центральний офіс або в один з магазинів. Безпосередній зв'язок з компанією дозволить всі питання. Вас запишуть на співбесіду або попросять отпавіть своє резюме. Також ви можете зайти в найближчий для вас магазин «Адідас» і запитати у менеджера необхідну інформацію.
4
Складіть резюме. Оформіть його в програмі Word. Вкажіть ім'я, прізвище, по батькові, дату народження, контактний телефон і пошту. Не забудьте написати про мету роботи, освіта, досвід роботи. В останньому пункті перерахуйте минулі місця робіт, починаючи з останнього, і обговоріть причину відходу. Додатково можна прикласти рекомендації. Вкажіть назву компанії, посаду, контактний телефон або пошту вашого рекомендателя. Відскановане рекомендаційний лист з останнього або передостаннього місця роботи, прикладена до резюме, також є значним плюсом. Пам'ятайте, все повинно виглядати серйозно і офіційно, і якщо ви вирішите докласти ще й фото, воно теж повинно бути ділового стилю.
5
Прикладіть до резюме супровідний лист. Пусте резюме буде виглядати слабенько на фоні великого числа кандидатур. Якщо воно складено правильно - це підвищить шанси на те, що ваша кандидатура буде виділена серед конкурентів. У ньому ви повинні пояснити, чому ви підходите на цю вакансію і бажаєте трудитися саме тут. Таким чином, ви продемонструєте свою високу зацікавленість і прагнення.