Як зашити мішок.

Мішок - зручна, практична річ. Саме в мішках можна зберігати і перевозити борошно, картоплю, овочі і фрукти, господині сушать в них трави і складують шерсть на літо. Очевидно, що в процесі використання мішки рвуться, і доводиться їх зашивати.
Інструкція
1
Визначте щільність матеріалу мішка, так як кожен з видів тканини вимагає певного шва при усуненні розриву. У разі якщо тканина, з якої зшитий мішок, легка: Покладіть мішок, попередньо вивернувши його на виворітну сторону, на рівну тверду поверхню. Пройдіться по всій довжині розриву швом «вперед голку».
2
Обріжте все стирчать з шва нитки, потім зашейте місце розриву по всій довжині дрібними стежкамі.Отпарьте місце шва через вологу марлю.
3
У мішків з тканин типу джерсі заштопати місце розриву простим «трикотажним швом». При цьому рекомендовано вибрати нитку в точності відповідну тону тканини. Стежки робіть досить великими, інакше петлі тканини можуть "поповзти"
4
Перед тим як шити мішки з вельвету, оксамиту або синтетики, обов'язково обробіть краю, в складних випадках (синтетика) - обпалити їх, так тканина не буде «сипатися».
5
Виверніть виріб і зашейте шов розриву дрібними стібками, потім виверніть мішок на лицьову сторону і розправте ворс.Пріутюжьте з виворітного боку шва невеликий шматочок флізеліну, це зробить шов більш міцним.
6
У разі якщо розрив на мішку занадто великий, зробіть на дірці вишивку зі спеціальних ниток. Щоб не травмувати тканину можна нашити вишивку або приклеїти за допомогою клейової, але краю все одно прихопити потайним швом.
7
Пришийте спеціальну обробку, наприклад, мереживну, яка проходитиме по всьому мішку.
8
Проявіть фантазію, пришийте на місце дірки ганчіркову унікальну емблему, наприклад, назва улюбленої музичної групи, фірми-виробника спортивних або інших товарів і т.д.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, шкіряні і замшеві мішки зашивати не можна, для того щоб усунути прорив на даній тканини достатньо з виворітного боку просто приутюжить шматочок флізеліну або приклеїти шматочок такої ж тканини, попередньо звівши краю розриву один з одним в стик.