Як відпрасувати стрілки на брюках.

Чіткі, прямі відпарені стрілочки на брюках прикрашають чоловіка. Та що там чоловіка, брюки давно вже стали невід'ємною частиною жіночого гардеробу, а хизуватися з рівними стрілочками - не тільки красиво, але і дуже приємно. Як же домогтися того, щоб стрілки на брюках завжди залишалися прямими і рівними і не розповзалися після першої ж шкарпетки?
Вам знадобиться
  • Праска прасувальна дошка або стіл, волога тканина, оцет, мило, булавки.
Інструкція
1
Підготуйте місце, на якому ви будете гладити ваші штани. Добре, якщо в будинку є прасувальна дошка, але от якщо її немає, виберіть тверду рівну поверхню без «купин» і «сходинок». Відпарювання складочок і стрілок на брюках - дуже копітка робота. Тут значення мають всі дрібниці. Якщо будете гладити на столі або іншої твердої гладкої поверхні, попередньо покладіть вниз ковдру або яку-небудь щільну тканину в декілька шарів. Вологі штани починайте прасувати з виворітного боку. Спершу необхідно пропрасувати всі кишені, підкладку і верхню частину штанів.
2
Виверніть брюки на лицьову сторону і починайте прасувати ще раз. З особи, на відміну від вивороту, брюки можна гладити тільки через вологу тканину. Краще всього використовувати для цього щільну бавовняну (ситець або бязь), марля може залишати на тонких брюках характерні сітчасті сліди, тому краще її не застосовувати. Як тільки закінчите гладити самі штанини, можна приступати до стрільцям. Складіть брюки так, щоб внутрішні шви на колошах збігалися. Якщо брюки скроєні правильно, виточки теж співпадуть. Для впевненості можете зафіксувати штанини шпильками в декількох місцях.
3
Для того щоб запарені стрілки довше трималися і були гострими й твердими, їх необхідно пропрасувати не звичайним праскою, а зі спеціальним розчином. Готуватися він так: змішайте 1 ложку оцту з 1 літром мильної води. З милом краще обережніше, оскільки воно може залишати на колошах білий слід. У будь-якому випадку, перш ніж експериментувати з розчином, краще спробувати невелику краплю на шматочку тканини брюк там, де це непомітно. Якщо розчин не залишає розлученням, намочіть у ньому ганчірочку і пропрасуйте через неї ваші стрілки. Гладити необхідно до тих пір, поки тканина не стане абсолютно сухою.
Зверніть увагу
Якщо заколюють штанини шпильками, стежте за тим, щоб на вологій тканині вони не дали іржавого сліду. Після обробки праскою відіпрати його може бути дуже складно.
Корисна порада
Є ще один спосіб зафіксувати стрілки на брюках - пропрасувати їх через кілька шарів звичайної газети. Але будьте уважні, робити це можна тільки з абсолютно чорними брюками без малюнка.