Як відкрити формат vob. програма перегляду відео форматі vob.

Файли, що мають формат vob - це найчастіше відео з DVD диска, яке зберігається в папці VIDEO_TS. Відео такого формату можна переглянути за допомогою спеціальних програм, що володіють функцією перегляду DVD файлів.
Вам знадобиться
  • ПК з встановленим DVD програвачем
  • Відеофайл формату vob
Інструкція
1
Якщо вам часто доводиться стикатися з відеофайлами vob або будь-якими іншими з невідомими вам розширеннями, скористайтеся програмою KMPlayer. Цей програвач здатний відтворювати практично будь-які аудіо і відеофайли, тому він має безліч вбудованих кодеків. Крім її універсальності і безоплатності, у неї є безліч інших корисних функцій. Цей плеєр здатний розтягнути зображення без особливих втрат для якості картинки, відключити субтитри, якщо вони заважають перегляду, а так само в разі необхідності його можна згорнути в трей.
2
Інший програмою для перегляду DVD файлів, здатної конкурувати з KMPlayer є популярний CyberLink Power DVD. Обов'язково використовуйте цю програму, якщо вам регулярно доводиться дивитися відео на DVD дисках, а не тільки переглядати окремі файли, знайдені в інтернеті. CyberLink Power DVD має всі стандартні функції, властиві сучасним програвачем, але має очевидний недолік: програма не безкоштовна.
3
У випадку, якщо ви любите поекспериментувати з відеофільмом, вибирайте програвач BlazeDVD. Використовуючи цю програму, можна виводити звук в самих різних форматах, застосовувати до аудіо і відео різні ефекти, такі як об'ємне звучання, згладжування, декодування. Програма підтримує безліч відомих форматів, і навряд чи ви будете розчаровані.
4
Існують і менш відомі програвачі, справляються з подібними завданнями не гірше. Одна з таких програм - GOM Player. Ви сміливо можете скористатися їй, якщо вам захочеться різноманітності - програма має оригінальний інтерфейс, вбудовані кодеки і абсолютно безкоштовна. З додаткових функцій варто звернути увагу на можливість виправлення ефекту квадратів, програвання пошкоджених відеофайлів і автоматичне виключення комп'ютера після закінчення відтворення.
Зверніть увагу
VOB Player 1.0 - Програма для відтворення відео файлів у форматі VOB. Володіє мінімальним необхідним набором функція для відтворення відео і підтримує повноекранний режим. Дозволяє створювати, зберігати, відкривати і редагувати плейлисти.
Корисна порада
Файли формату VOB містять більшість даних, записаних на DVD Video: відео (у форматі MPEG-2), аудіо і субтитри. Може бути відтворений за допомогою різних відео-програвачів.