Як поливати герань.

Герань (Пеларгонія) є досить поширеним кімнатною рослиною, улюбленим багатьма квітникарями за оригінальний терпкий запах, видаваний листям, і красиве довге цвітіння. Як правильно поливати герань, щоб вона завжди радувала вас своїм зовнішнім виглядом?
Інструкція
1
Поливайте герань регулярно - у міру пересихання грунту і рясно протягом весни і літа. Щоб верхній шар грунту в горщику або скриньці не покривався тріщинами, краще наливати воду в піддон.
2
Здійснюйте більш помірний полив взимку і восени, так як при слабкій вегетації кореневу систему пеларгонії можна просто залити.
3
Проводьте полив водою кімнатної температури, занадто холодна призводить до загнивання кореневої системи і хвороб рослини.
4
Чи не поливайте герань занадто жорсткою водою. Іноді на поверхні грунту в квітковому горщику можна спостерігати розмиті білі плями - це вапняні відкладення, які говорять про те, що вода не підходить для поливу растенія.Очіщайте воду для поливу герані через фільтри для очищення води, якщо вона занадто жорстка.
5
Використовуйте для поливу дощову або талу снігову воду кімнатної температури. Така вода м'якша, ніж з-під крана.
6
Не варто обприскувати і мити листя герані, це може привести до їх пожовтіння і засихання. У пеларгонії існує здатність накопичувати воду, тому вона вважається сухостійкими рослиною. Герань відноситься до тих рослин, які краще підсушити, ніж зайво полити.
7
Забезпечте при поливі пеларгонії стік надлишків води для запобігання загнивання кореневої системи. Обов'язково наявність отворів в горщику, дренажної системи. Отримуючи води більше, ніж їй потрібно, герань починає хворіти і пропадати. Листя і квіти змінюють свій вигляд, засихають і опадають.
8
Скористайтеся приладом для приготування «живої» та «мертвої» води для поливу герані. «Жива вода» є потужним природним біостимулятором, активизирующим процеси росту рослин. Поливайте герань живою водою, як при звичайному поливі, і вже через кілька тижнів ви помітите приголомшливий результат.