Як поміняти колодки на Лачетті. Як замінити задні Колодний на лачетті.

Гальма в автомобілі можуть зіграти головну роль, щоб уникнути ДТП. Тому їх деталі повинні знаходиться в абсолютно справному стані, так від цього залежить життя не тільки водія, але й оточуючих людей. Гальма на автомобілі Chevrolet Lacetti і передні і задні дискові, і змінюються так само, як на інших машинах
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ключ на 14;
  • - ключ на 12;
  • - високотемпературна мастило;
  • - щітка по металу.
Інструкція
1
Перевірте знос передніх гальмівних колодок. Це варто робити через кожні 15 000 км пробігу автомобіля або щорічно. Для цього встановіть машину на підйомник або оглядову яму, в останньому випадку зафіксуйте задні колеса упорами. Зніміть переднє колесо. Поверніть кермо вправо до упору для перевірки гальмівних колодок праворуч, або вліво, для перевірки зліва. Визначте візуально через оглядове вікно в супорті їх товщину. Якщо хоча б в одній з них вона буде менше 7 мм, то замініть всі - зліва і справа. Аналогічно перевірте і, якщо необхідно, замініть задні гальмівні колодки, але у них допустима товщина - 2 мм.
2
Замініть передні колодки. Для цього зніміть кришку бачка головного гальмівного циліндра, візьміть гумову грушу і відберіть частина гальмівної рідини. Викруткою, використовуючи її як важіль, утопите поршень в гальмівний циліндр. Візьміть ключ на 14 і відкрутите нижній болт, яким супорт кріпиться до направляючої пальцю, а потім підніміть супорт.
3
Зніміть передні гальмівні колодки, піддягаючи їх викруткою. Видаліть верхню і нижню фіксуючі їх пружини. Візьміть щітку по металу і очистіть направляючу колодок, пружини і встановіть їх на місце. Витягніть нижній направляючий палець і почистіть його. Нанесіть на нього високотемпературну мастило LIQUI MOLY Kupfer paste або Wurth CU 800. Витягніть другий направляючий палець разом супортом, очистіть його і нанесіть нову мастило.
4
Візьміть нові передні гальмівні колодки і нанесіть високотемпературну мастило в місці контакту їх з направляючою. Установку зробіть в зворотному порядку. Нанесіть на болт кріплення гальмівного супорта анаеробний фіксатор різьби. Таким же чином замініть колодки з іншого боку. Натисніть кілька разів на педаль гальма, це дасть можливість самоустановіться зазорам між дисками і ними. Перевірте рівень рідини в бачку головного гальмівного циліндра (ГТЦ), доведіть його до норми.
5
Замініть задні гальмівні колодки. Для цього відберіть гумовою грушею частина гальмівної рідини з бачка ГТЦ. Зніміть заднє колесо і викруткою утопите поршень в гальмівний циліндр. Відкрутіть болт кріплення супорта ключем на 12 до напрямного пальцю і підійміть супорт вгору. Викруткою відігніть фіксатор задньої колодки і зніміть її. Так само демонтуйте другу. Подденьте викруткою нижній фіксатор і видаліть його. Візьміть щітку по металу і почистіть від іржі та бруду фіксатор і спрямовуючу.
6
Встановіть нижній фіксатор на місце. Таким же способом очистіть верхній. Притримаєте захисний чохол і витягніть нижній направляючий палець супорта і очистіть його від мастила. Нанесіть на нього високотемпературну мастило, закладіть трохи її і в захисний чохол. Витягніть другий палець в місці з супортом, також почистіть його і намажте мастилом. Нанесіть її і на частині задніх гальмівних колодок, які з ними стикаються. Встановіть їх у зворотному порядку. Нанесіть анаеробний фіксатор різьби на болт кріплення направляючого пальця. Також замініть колодки на другому колесі. Після цього натисніть на педаль гальма, щоб самоустановілісь зазори між ними і дисками. Перевірте і долийте гальмівну рідину до норми.