Як відновити або змінити пароль.

Існує кілька різновидів паролів, установлюваних на комп'ютер. Це може бути загальний пароль, необхідний для продовження завантаження ПК, або пароль для входу в операційну систему. Іноді використовують код, необхідний для отримання доступу до меню BIOS.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно змінити або видалити пароль, який з'являється відразу після включення комп'ютера або при вході в меню BIOS, то рекомендують використовувати механічне метод. Природно, він раціональний в тому випадку, якщо ви не знаєте відповідний пароль. Вимкніть комп'ютер і відключіть його від мережі змінного струму. Зніміть кришку з системного блоку.
2
Знайдіть на материнській платі невелику батарейку у формі шайби. Вона необхідно для зберігання налаштувань BIOS та деяких інших параметрів. Витягніть цю батарейку з гнізда. Тепер акуратно замкніть контакти, розташовані в гнізді і поряд з ним. Використовуйте для цього металеву викрутку або пінцет. Це необхідно для скидання налаштувань BIOS і застосування заводських параметрів. Врахуйте, що якщо ви виконували процедури розгону центрального процесора або оперативної пам'яті, то всі ці зміни будуть скасовані.
3
Якщо ж вам необхідно змінити пароль облікового запису операційної системи, то скористайтеся для цього акаунтом адміністратора. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження ОС. Коли з'явиться меню вибору користувача, вкажіть обліковий запис, що володіє правами адміністратора. Увійдіть в систему, використовуючи цей аккаунт.
4
Тепер відкрийте панель управління і перейдіть до пункту «Облікові записи користувачів». Виберіть меню «Управління іншим користувачем». Вкажіть аккаунт, для якого потрібно видалити або змінити пароль. Виберіть пункт «Видалити пароль». Це необхідно в тому випадку, якщо ви не знаєте старий пароль. Пам'ятайте про те, що для виконань даної процедури потрібно використовувати акаунт, що володіє максимальними правами.
5
Тепер виберіть пункт «Створити пароль» і введіть значення нового коду для цього облікового запису. Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в систему, використовуючи змінений аккаунт.