Як описати свій зовнішній вигляд. опіспніе свого зовнішнього вигляду.

В інтернеті ми постійно знайомимося з новими людьми, іноді домовляємося про зустрічі з online-друзями. Для повноцінного спілкування хочеться знати, як виглядає співрозмовник. Але якщо можливості відправити фото немає, врятує тільки фантазія і грамотне опис свого зовнішнього вигляду.
Інструкція
1
Розповідайте про себе чесно. Приписати собі масу достоїнств куди простіше, ніж володіти ними насправді. Ви можете назвати себе худим в надії, що до моменту зустрічі скинете зайві кілограми, але хто знає, що може трапитися і коли відбудеться ваша зустріч. І вже тим більше не уявляйте себе в описі таким, яким у вас ніколи не вийде стати - високим при низькому зростанні, або пекучим брюнетом, хоча у вас світло-русяве волосся.
2
Постарайтеся поєднати в описі художність і простоту. Форма анкети (очі: блакитні, зріст: середній) буде виглядати занадто сухо, але і надмірно емоційні характеристики будуть недоречні.
3
Розкажіть про себе в цілому. Назвіть своє зростання. Якщо вважаєте себе низьким, краще сказати «не дуже високий», а не вказувати конкретну цифру. Високим ж дівчатам краще чесно вказати дані - якщо ви спілкуєтеся з хлопцем, який вас значно нижче, при зустрічі він буде почувати себе дуже незатишно. Назвіть свою статуру - худий ви, або повний. Можете вказати, наскільки ви спортивні.
4
Опишіть колір ваших очей, колір і довжину волосся. Якщо у вас якась екзотична зачіска, розкажіть про неї. Присвятіть співрозмовника в наявність у вас тату або пірсингу, якщо такі є. Розкажіть про якісь характерні особливості - цікавою родимки або невеликого шраму.
5
Спробуйте описати свій стиль одягу. Які кольори ви частіше носите, які стилі віддаєте перевагу. Що для вас характернее - повсякденний одяг, або ділові, офісні костюми. Якщо ви домовляєтеся про зустріч, як можна докладніше опишіть, що на вас буде одягнуто.
6
Якщо ви ведете листування дружнього або романтичного характеру, можете додати якісь оригінальні подробиці. Наприклад, що у вас довгі пальці, завдяки яким ви відмінно граєте на фортепіано. Або що всі друзі помічають ваше схожість з якоюсь знаменитістю.
Бездоганна зовнішність нерідко робить істотний вплив на внутрішній стан. Гарне плаття або вишукана зачіска можуть безпосередньо відбитися на відносинах з оточуючими. Саме тому адекватна оцінка свого зовнішнього виду - запорука впевненості в собі і гарного настрою на весь день.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - інтернет;
  • - послуги стиліста.
Інструкція
1
Підпишіться на який-небудь великий модний блог, в якому викладається безліч фотографій вуличної моди (street-fashion). Якщо в модних журналах часто публікуються образи, які досить складно адаптувати в повсякденному житті, у відомих блогах ви зможете знайти сотні прийнятних варіантів і поєднань. Порівняйте найкращі образи з вашими і зробіть висновки.
2
Зверніться до професійного стиліста. Попросіть його оцінити ваш гардероб, зачіску і макіяж. Стиліст зможе за одне відвідування вказати на ваші головні помилки, дати рекомендації по квітам і фасонам, запропонувати вигідні поєднання. У наступні візити ви можете навчитися більш правильному макіяжу, укладанні, використанню аксесуарів. Подібний досвід дозволить не тільки оцінити, але і значно поліпшити ваш зовнішній вигляд.
3
Оберіть як еталон визнану «ікону стилю», бажано - з сучасників. Переглядайте її фото, аналізуйте манеру одягатися, укладати волосся. Спробуйте спроектувати повсякденні образи зірки на себе. При виборі тієї чи іншої спірної речі, задайте питання, наділа б це обрана вами знаменитість. Так ви зможете домогтися більш продуманого та витриманого стилю.
4
Перед виходом з дому обов'язково влаштовуйте для себе «контрольну оцінку» зовнішнього виду . Встаньте перед великим дзеркалом і розгляньте себе з усіх сторін. Висять нитки, плями, недоліки в макіяжі - все це може стати помітним лише при уважному розгляді.
5
1-2 рази на день оцінюйте свій зовнішній вигляд, якщо перебуваєте поза домом. Уважно розгляньте в маленьке дзеркало ваше обличчя і подкорректируйте макіяж та зачіску. Перевірте одяг: в буденній суєті ви можете не відразу помітити дрібні неприємності, наприклад, пляма на спідниці або «стрілку» на колготках.
Корисна порада
Тримайте під рукою (в ящику робочого столу або в машині) предмети для «екстреної допомоги»: голку з ниткою, губку для взуття, пилку для нігтів, вологі серветки.