Як розблокувати обліковий запис адміністратора. розблокувати обліковий запис без прав.

У сучасних системах Майкрософт, починаючи з версії Windows Vista і далі, користувач за замовчуванням володіє правами адміністратора, проте ці права неповні. Розблокувати обліковий запис Адміністратора можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер з передвстановленою Windows Seven Home Premium.
Інструкція
1
Натисніть і утримуйте клавіші Win + R. З'явиться табличка, де в порожньому полі потрібно ввести команду lusrmgr.msc, після чого клікнути на кнопку «ОК». З'явиться ще одна таблиця під назвою «Локальні користувачі та групи». Знайдіть і активуйте ліву панель, потім клацніть на папці «Користувачі».
2
Тепер клацніть правою кнопкою миші на рядок із записом «Адміністратор», після чого виберіть команду «Властивості». У вікні властивостей на вкладці «Загальні» зніміть галочку в чекбоксі навпроти напису «Відключити обліковий запис». Якщо по якимось збігом обставин чи глюку системи розблокування не відбулося, переходьте до наступного кроку.
3
Запустіть командний рядок. Натисніть і утримуйте клавіші Win + R. У вікні введіть «cmd», тобто викличте командний рядок. На чорному полі з миготливим курсором введіть «net user administrator/active: yes».
4
Натисніть «Enter». Закрийте службову програму командного рядка і перезавантажте комп'ютер. Після старту системи, у випадку, якщо все пройшло штатно, розблокована обліковий запис адміністратора з'явиться на екрані в якості опціональною можливості входу в систему, і її можна буде використовувати як будь-яку іншу запис. Зверніть увагу, що відключення адміністратора також можливо в будь-який момент. Для цього існує команда «net user administrator/active: no». Якщо необхідно призначення нового пароля для цього облікового запису, то потрібно виконати команду «net user administrator password».
Зверніть увагу
Робота з правами адміністратора передбачає низький рівень захисту та протидії встановленим сторонньому програмному забезпеченню, то є всі без винятку програми, в тому числі і вірусні, будуть запускатися від імені адміністратора, що забезпечить їм безперешкодне проникнення до реєстру та інші важливі відділи системи Windows.