Як зарядити жабою. Як жабою зарядити тел.

Різновидів зарядних пристроїв багато. Зарядний пристрій під назвою «жаба» застосовується для підзарядки акумуляторів телефонів. «Жаба» проста і зручна в експлуатації, не має проводів. Включається в розетку з напругою 220 Вт Для того щоб зарядити батарею телефону за допомогою такого зарядного пристрою потрібно здійснити декілька нескладних дій.
Інструкція
1
Вимкнути телефон і вилучити батарею.
2
Натиснути на зарядному пристрої «жаба» на прищіпку. Пристрій відкриється.
3
Вставити акумулятор в пристрій так, що б збігалися дві клеми. Якщо в зарядному пристрої розташовуються чотири клеми, то використовувати потрібно дві, які розташовуються з боку.
4
Натиснути на кнопку TE (ліва). Якщо світлодіод CON загорівся зеленим кольором - значить, ви все під'єднали правильно. Якщо ні, перевірте правильність під'єднання клем.
5
Якщо переконавшись в тому, що всі приєднано правильно світлодіод CON не спалахує, можливо, що акумулятор остаточно розряджений. В цьому випадку зарядний пристрій з батареєю поставити в мережу на п'ять хвилин. Через п'ять хвилин перевірити, загорівся Чи індикатор CON. Якщо так, то все в порядку. Якщо він так і не загорівся, то перевірити наявність напруги в мережі і цілісність зарядного пристрою.
6
Включити в мережу. Повинен загорітися або почати блимати індикатор CH.
7
Акумулятор зарядиться тоді, коли на зарядному пристрої загориться лівий індикатор FUL.
Зверніть увагу
Стандартний цикл (час) заряду - 1,5 години. Далі картинки - клікабельно. Інструкція, як користуватися жабою - прищіпкою. Треба затиснути акумулятор в жабу так, щоб контакти зарядного пристрою знаходилися на клемах + і - акумулятора. Якщо на акумуляторі 3 або 4 контакту - звичайно потрібно використовувати 2 крайніх.
Корисна порада
Що можна заряджати жабою. Зарядний пристрій жаба змогло завоювати чимало своїх шанувальників. І не даремно багато хто воліє саме його всім іншим. Жаба - це універсальний зарядний пристрій, який підходить всім акумуляторам будь-яких мобільних телефонів. підходить вона і для інших літієвих акумуляторів, наприклад від фотоапаратів, КПК та іншої малогабаритної техніки. Як користуватися жабою.