Як прибрати шишку від удару.

Дорослі і діти не застраховані від шишок і синців від ударів. Тому слід знати, які дії зробити після забиття, щоб уникнути появи шишки. Головне правило - діяти потрібно відразу ж після удару. Чим менше часу пройде з часу травми, тим ефективнішими виявляться ваші зусилля.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - блакитна глина, мед, куряче яйце.
  • - «Рятувальник», мазь «Синяк off», гель «Троксевазин», мазь «Траумель».
Інструкція
1
Шишка є наслідком удару, тому прибрати її допоможе холодний компрес. Для нього візьміть марлю, чисту тканину або рушник, загорніть в нього кубики льоду. Якщо їх немає, можна взяти пакет з крижаною водою, загорнувши його в рушник або тканину. Шар тканини повинен бути досить товстим, щоб компрес був м'яким і добре облягав, а також щоб не допустити переохолодження. Компрес прикладіть до забитого місця і області навколо нього. Такий спосіб може досить швидко позбавити вас від шишки.
2
Якщо ви знаходитесь поза домом і немає можливості використовувати лід, можна прикласти до місця удару будь-який холодний предмет, будь то пляшка мінеральної води або заморожені продукти. Але перед прикладанням їх слід все ж загорнути - хоча б в носовичок. Прикладіть до місця монету. Вона хоч трохи, але все ж охолодить наголосом місце.
3
Від шишок, отриманих в результаті удару, допомагає суміш 2 столових ложок блакитної глини з сирим яйцем і 1 столовою ложкою меду. Нанесіть цю суміш на лляну тканину і прикладіть на місце забитого, зверху накривши компресійної папером. Зафіксуйте бинтом або пов'язкою. Коли глина в компресі зігріється, зніміть її і на кілька хвилин покладіть в холодильник. Охолоджену суміш знову прикладіть до удару. Пухлина повинна зійти вже на наступний день.
4
З аптечних засобів від шишок і синців добре допомагають «Рятувальник», мазь «Синяк off», гель «Троксевазин», мазь «Траумель», бодяга або кошти на її основі.
5
Шишка є наслідком набряку та скупчення під шкірою крові в результаті удару. Вона повинна розсмоктатися через 3-5 днів (час залежить від місця удару, площі і сили удару, а також заходів, зроблених в перші хвилини після забиття). Якщо крові в шишці занадто багато, вона не встигає утилізуватися і якийсь її кількість залишається в капсулі. Поки її не видалити, шишка не зникне. Тому, якщо шишка довго не проходить, зверніться до лікаря. Це слід зробити і в разі дуже сильного забиття, щоб вчасно виявити травму і почати лікування.