Як долетіти до Нової Зеландії.

В даний час потрапити в Нову Зеландію, звичайно простіше, ніж, приміром, 200 років тому. Але в будь-якому випадку така поїздка втомить мандрівника, адже відстань від Москви до Веллінгтона (це столиця Нової Зеландії) складає 16 564 км.
Інструкція
1
Виберіть аеропорт, в який хочете прилетіти. У Новій Зеландії 3 аеропорти, приймаючих міжнародні рейси, аеропорт Окленда, Крастчерч і аеропорт Веллінгтона. З Окленда можна полетіти в Пальмерстон-Норта і Данідін. Зі зрозумілих причин не здійснюються прямі рейси з Москви.
2
Аеропорт Окленда В цей аеропорт можна дістатися всього з однією пересадкою. Наприклад, Thai Airways пропонує переліт з Москви з пересадкою в Бангкоку. Час між рейсами складає 13 годин. Це звичайно, незручно, але якщо вибирати переліт з двома пересадками, тривалість подорожі буде приблизно така ж. Більш зручний варіант пропонує авіакомпанія Emirates. Літак відлітає з Домодєдово в Дубай. Тривалість першого перельоту становить 5:00. Після стикування (ще 4часа 30хвилин очікування між рейсами) ви зможете відправитися в аеропорт Окленда, час у дорозі 18 годин 35 хвилин. Також в цей аеропорт можна полетіти літаками Delta Airlines, KLM, LuftHansa, Air China, British Airlines. Загальна тривалість польоту складає від 23 до 54 годин.
3
Крайстчерч Більшість авіакомпаній пропонують перельоти туди з двома стиковками. Аеропорт пропонує рейси з пересадками в Сеулі (Південна Корея) і Сіднеї (Австралія), також можна летіти рейсами Vietnam Airlines через Хо Ши Мін (В'єтнам) і Сідней. Останню частину шляху від Сіднея здійснюють літаки, що належать компанії Emirates. До Сіднея можна добратися і рейсами Air China з пересадкою в Пекіні (Китай).
4
Веллінгтон В столицю нової Зеландії літають літаки авіакомпаній Hainan, Air China, Singapore, Korean AL, British Airlines, Virgin Atlantic, Трансаеро, Аерофлот, Emirates. Тривалість перельоту в залежності від кількості стикувань і часу очікування між рейсами складає від 26 до 55 годин.
5
Данідін На курорти південного острова Нової Зеландії можна потрапити через аеропорт Окленда. Переліт здійснюється з двома пересадками мінімум. Аналогічна ситуація з аеропортом Пальмерстон-Норта. Літаки з Азії та Австралії не літають туди напряму, тільки з проміжною стикуванням в Окленді.